Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a magzatvíz elfolyt autóval...

Ha a magzatvíz elfolyt autóval vitetitek be magatokat a kórházba vagy mentővel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 21:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
ha van autóm, márpedig van, akkor azzal, de én nem is vitettem magam, hanem magam mentem. Mentő akkor kell ha vérzel mert akkor szigorúan feküdni kell.
2010. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Én egy éve saját magam mentem be autóval, 5 perces fájásokkal. (Férjem épp kiküldetésen). Nagyon gáz volt a fájásoknál. Egy mázlim volt, hogy hajnali 4-kor senki sem volt az utakon. :)
2010. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy indult be a szülés, hogy elfojt a magzatvíz, de az nem is víz volt, hanem vízesés, kb. mint a Niagara. Nem tudtam, honnan folyik ennyi belőlem. Odatettem egy nagy fürdőlepedőt és mire bevitt a mentő - mert közben gyorsan kihívtuk, (kb 10-15 perc alatt értünk be) teljesen elázott és mire fölértünk a szülészetre az egész kórházban megvolt szerinem az útvonal, merre mentem. Szóval akár ilyen is lehet. Amúgy teljesen normál szülés volt, tehát előfordul ilyen is. Nekem ez volt a második, az elsőnél csak szivárgott.
2010. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
*elfolyt
2010. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Egyik se. Felhívtam az orvosomat, aki mondta, hogy ha a víz tiszta volt és minden rendben, akkor várjak otthon nyugodtan 5-7 perces fájásokig, és akkor menjünk be taxival vagy a férjem vezessen (lényeg hogy ne én).

Csak mert egy szülés burokrepedéssel indul, nem kell azonnal mentővel beszáguldani a kórházba.

Vérzéssel vagy bármi problémával mentő, de ha nincs probléma, akkor minek?

2010. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Én 9-8 percenként jöttek, éjjel volt és a párom nem volt otthon, 2 hetem volt hátra papíron. A kórház az 20 km re arrébb. Autóval mentem be. Beértem hála.
2010. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elfolyt itthon a magzatvíz, vagyis inkább Niagara, ahogy előttem írták, folyamatosan ömlött belőlem, és zöld volt. Mentő.

Biztonságosabbnak gondoltam, mert jó kezekben voltam a kórházig is. 3 perces fájásaim voltak már akkor.

2010. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha első gyereke lesz az apukának, akkor nem biztos, hogy jó ötlet, hogy ő vezessen a kórházig...
2010. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mentővel,hiába van kocsink akkor is.Ilyen időben?Ha megszülnék az útviszonyok miatt vagy bármi miatt,ne a kocsinkba kelljen hanem a mentőben,hiszen ők le tudnak vezetni egy szülést is sürgősen el is tudnak látni!Másik szempont hogy az utakon is elsőbbségük van ha komplikációk lépnének fel,addig az autót nem fogják elengedni,és még gyorshajtásért is megállíthatnak...!Szerintem egyértelmű!

38hetes

2010. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
időben kell elindulni a kórházba nem akkor mikor már kint a baba feje ésakkor nem kell gyorsan hajtani sem és a kocsiban szülni sem.
2010. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!