Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kistarcsai Flór Ferenc...

A kistarcsai Flór Ferenc kórházról szeretnék infót kérni, attól aki már szült ott?

Figyelt kérdés
Helló.Nincs választott orvosom, augusztusban fogok szülni. Érdekelne, hogy milyenek az orvosok, szülésznők. Ezen kívül az, hogy ha már egyszer szültem császárral akkor lehet e rendesen szülni? Érdemes e orvost választani vagy jó az ügyelet is? Köszi!

2015. febr. 5. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia. nekem se volt fogadott dokim, se szülésznőm. Nagyon rendesek voltak így is, egyáltalán nem bántam meg, h nem fogadtam.

mivel ők inkább a természetes szülés felé hajlanak, sztem ha nincs probléma, simán lehet természetes szülés is. De szokott lenni talán havonta 1x olyan nap, amikor előadást tartanak, lehetőség szerint szülőszoba látogatás is van, a helyedben bemennék és rákérdeznék :)

Ha van még kérdésed irj nyugodtan!

2015. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A terhesgondozást egy olyan doki csinálja, aki már nem vezet le szüléseket, de ebben a kórházban dolgozott. Jövőhéten megyek a 12.heti genetikai ultrahangra, akkor majd megkérdezem ezt a szülőszoba látogatást. Igazság szerint azért nem szeretnék választott dokit, mert az ikreimnél volt és előre közölte, hogy 100 ezer ft lesz. Ez a hozzáállás nem tetszik, mert ha elégedett vagyok úgyis adnék, mondjuk ennyit nem, mert van hova tenni :) . És az tényleg igaz, hogy jó előre kell kérni a fájdalomcsillapítást, meg hogy pénzbe kerül?
2015. febr. 5. 14:35
 3/14 anonim ***** válasza:

A barátnőm ott szült, és ha jól emlékszem, 50ezer az epidurál.

Mondjuk amiket mesélt, én biztos, hogy nem szülnék ott. És választott orvosa volt.

2015. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, előre meg kell beszélni, 50e ft.
2015. febr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
50ezer? Az komoly!! Elmondanád miket mesélt a barátnőd?
2015. febr. 6. 09:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig hagyták szenvedni, még a tolófájásokat is végigcsinálta, mire végre megcsászározták. A spinálja nagyon nehezen állt be, rengetegszer szúrták, mire sikerült, másnap majd szétszakadt a feje, mert arra nem vették a fáradságot, hogy szóljanak neki, hogy most pár óráig ne emelgesse.

A besárgult gyerekét vérvétel nélkül engedték haza, és utóbb kiderült, hogy a hosszú vajúdás a gyerekben sem maradt következmények nélkül.

2015. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Wiky93 ***** válasza:

Szia. Én friss vagyok, 6hete szültem ebben a kórházban. Nem volt fogadott orvosom és egész várandósságom alatt nem is voltam bent a kórházba, csak a kiírt időpont másnapján mentem be, onnantól kezdve minden nap nst-re jártam be, az 5-ik nap befektettek. Nagyon nagyon meg voltam/vagyok velük, mindennel elégedve! A szülész és a szülésznő akiket kifogtam egyszerűen.. hát jobbat nem is várhattam volna! Olyan mintha fogadott dokijaim lettek volna! Nagyon kedvesek, aranyosak, segítőkészek voltak, mindig figyeltek rám, bármi gondom volt bátran mondhattam és nem flegma válaszokat/segítséget kaptam. Több doki is vizsgált amíg meg nem szültem, mindegyik nagyon aranyos volt, volt 1-2morci is de mikor a vizsgálat folyt aranyosak voltak ők is. Velem nem beszélt senki se, hogy lesz a szülés, akarok-e fájdalomcsillapítót..a vajúdásom alatt miközben nem igen tágultam az oxitocintól akkor a szülész javasolta a fájdalomcsillapítót..hát mondom ha attól jobb lesz akkor belemegyek, legyen. Be is szúrták a derekamba, ezután épp mentem a kádba vajúdni, jobb is volt de hamar kiment a csillapítás. Aztán mikor megszültem nagyon megdícsértek, hogy nagyon ügyes voltam, nem repedtem/szakadtam, csak egy picit kellett varrni(kaptam érzéstelenítőt, meg se éreztem) írtó aranyosak voltak! Mikor megszültem meg kellett mosdani egy idős hölgy(szülésznő) segített csak úgy törölgetett stb mintha anyukám lett volna kb :) aztán kikísért a babával, folyton rólam gondoskodott: állandóan kérdezte nem e szédülök? Ne vigyen ki tolószékbe? Másnap viziten a szülész jött be kérdezgetni, nagyon rendes volt. A távozás reggelén pedig a szülésznő, úgy örült mikor meglátott, akkor is gratulált, ügyes voltam, meg, hogy legközelebb is náluk szüljek :) Egyszerűen egy rossz szavam nincs rájuk! Csak jó élményekben részesültem!

Bármi kérdésed felmerül szívesen válaszolok :)

2015. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
12:45.-nek: Sajnálom, ami a barátnőddel történt! Nekem a SoteII. volt rossz tapasztalatom. Remélem nem lesz sok a rossz tapasztalat...
2015. febr. 9. 19:02
 9/14 A kérdező kommentje:
Wiky93: Köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad a pozitív tapasztalatodat..jó ilyeneket hallgatni!!! Megnyugtató, hogy mindenki nagyon kedves volt, remélem nekem is hasonló élményben lesz részem. Mindenképp írok, ha eszembe jut valami kérdés. Köszi!
2015. febr. 9. 19:07
 10/14 Wiky93 ***** válasza:

Reméljük te is jó tapasztalatban részesülsz :)

Igaz még kicsit odébb van de kívánok neked könnyű és gyors szülést :)

2015. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!