Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A belső varratok "felszivodó"...

A belső varratok "felszivodó" mennyi idő alatt szívodnak fel?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a 10. héten is potyogtak ki, de utána már nem. Igaz nekem nagyon sok volt, kívül is és belül is, az átlag 6 hét.
2008. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
A belső varratok kb. 3-4 hónap alatt szívódnak fel teljesen. A külső varratokat pedig kb. 10 nap után leszedik.
2008. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ugyanennyi ideig érzem??? Valami "szúrkálós" érzésem van. Gondolom a varratok szúrkálnak...
2008. aug. 22. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen sokáig érzed majd sajna. Én legalábbis nem csak 6 hétig küszködtem, ha jól emlékszem kb 2-3 hó között estek ki az utolsó csomók, belülről, utána már nem éreztem, hogy szúrkál. MErt hiába felszívódó, a csomók kipotyognak és nekem, kivülről is kiszedte a dokim a felszívódóakat, mert nem bírtam még menni se.

Gyors felépülést.

2008. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig varrni kell? én attól jobban félek mint a szüléstől:( Belül felszívódós kívűl meg mindig kiszedik? Fáj az is amikor kiszedik? Nem lehet kívűl belűl felszívódós??

Köszi

37 hetes kismami

2008. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem csak belülről varrtak,de volt egy műtétem szülés után,altattak,úgyhogy nem éreztem semmit... Sikerült a gátvédelem,külső varrásom nem volt,de azt mondják ez elég ritka..... tulajdonképpen majdnem mindig varrnak valamit. A kiszedésről nem tudok nyilatkozni,6 napos a kisfiam:)
2008. aug. 23. 17:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el megkönnyebülés mikor kiszedik a külső varratokat. Akkor kellemetlen, kicsit, de másnap olyan jó, mert már nem szúrnak.

A varrásnál érzéstelenítenek, így nem érzed amikor varr a dokid, ha jó helyre szúrja a szurit. Én semmit se éreztem, pedig majdnem 20 varratom volt, hatalmas babám lett és repedtem.

Minden jót.

2008. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. Én is kaptam érzéstelenítőt, így csak egy kicsit kellemetlen volt a varrás, a varratkiszedés gyors és nem fájdalmas. Inkább kellemetlen, de tényleg 1 perc alatt kiszedte a doki. Utána pedig nagy a megkönnyebülés. Nem kell félni :-)
2008. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi a bíztatást, kicsit megnyugtattatok. Elég jól tágulok, azt mondja a doki, szülésznő, védőnő, hogy minden simán fog menni. Remélem. 2111 most a 38 hét végén.

Köszi

2008. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!