Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez a nyákdugó lehetett?!

Ez a nyákdugó lehetett?!

Figyelt kérdés

Először 2 hete tapasztaltam fürdés közben ilyen alvadt vér féleség jött ki belőlem nagyon kevés azt hittem,hogy beképzelem.. tegnap viszont megint ugyanolyan jött ki és úgyszintén kevés volt. ez lehet a nyákdugó?

36hetes +4napos


2015. febr. 16. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyákdugó eléggé kocsonyás állagú, sűrű, bár van aki azt irja, hogy neki folyós volt. Az általad irt alvadt vér darabos?

Elképzelhető, hogy az, mert több részletben is kijöhet, ráadásul szülés előtt pár héttel is akár.

2015. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem kocsonyas sargas szinu volt egy ver csikal
2015. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen ez a nyákdugó lehetett,csak darabokban távozik.Nekem anno a kisfiammal nyálkás folyásként távozott szülés előtt 2 nappal és 2 napig folyamatosan jött.De jöhet apró részletekben is igen.De azért egy telefont megér a védőnődnek vagy a dokidnak,hogy mi történt és lehet nem ártana ha néznének méhszájértéket is.


36+3 hkm

2015. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen darabos volt. csütörtökön megyek ctg-re akkor majd megemlítem a dokimnak.
2015. febr. 16. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!