Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rugalmatlan és nagyon szűk...

Rugalmatlan és nagyon szűk méhszáj és hüvely önmagában indokolja a császárt?

Figyelt kérdés

Természetesen akartam szülni, de elbizonytalanított az orvosom, nem szeretnék el elakadás miatti oxigénhiányt a babánál...

Az 1. szülésem is császár volt, de nem tágulási gondok miatt, sajnos nem volt lehetőség rá, hogy kiderüljön mennyire tudok tágulni.


2010. febr. 12. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyenről nem hallottam. Arról viszont igen, ha valakinek szűk a csípője és amiatt lesz császár. A barátnőm volt így.
2010. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen adottságokkal rendelkezem, elfolyt a magzatvíz, a dokim tudta, hogy szinte lehetetlen a tágulás,de azért megpróbált tágítani kézzel, oxival, kúppal.Császár lett 12 óra kínlódás után (leesett a szívhang).

Szóval önmagában nem indokolja,de mindenképp biztonságosabb. Sztem.

2010. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem tágulsz megfelelően, úgyis császároznak, ezt kár lenne előre eldönteni, mert nem lehet tudni...

Szerintem nincs az az isten, aki megmondja neked, hogy te nem fogsz eléggé tágulni, olyan meg szerintem nincs, hogy egy hüvelyen ne férjen ki a baba...

Szóval fuss neki, és ha nem megy, úgyis császár lesz, de add meg az esélyt magatoknak!!

2010. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Előző!Hidd el nekem, van olyan!Örülj, hogy még hírből sem ismered.
2010. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én tágulási gondok miatt szültem az elsőt császárral 16+ óra vajúdás után. a másodikkal alig értünk be a kórházba már meg is szültem, kb 2 órát töltöttem a szülőszobán, durva gyorsan és jól tágultam!

Tehát nekem még az sem volt indok a császárra hogy elsőre egyáltalán nem tágultam semmit.

2010. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!


Azok alapján amiket leírtatok most már egyértelműen látszik, hogy érdemes megpróbálni természetes úton, bár nagy valószínűséggel így is császár lesz a vége. Sajnos az első szülésem is ilyen volt, pont ezt akartam elkerülni, dehát úgy tűnik nem fog menni.

Egyébként "szívesen" vajúdok, ha tudom, hogy nem szike a vége, de így..., megint idegeskedhetek, hogy mi lesz :(

2010. febr. 15. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!