Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! Ez még ugye nem a szülés?

SOS! Ez még ugye nem a szülés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 34 hetes várandós vagyok, (első baba, páromnak is és más segítségünk Nincs) napok óta fura a közérzetem, tegnap ment is a hasam, de nem vagyok beteg.Pár napja mintha lejjebb is lenne a pocakom. Most kb fél órája fáj a derekam, hasam, tompán, de kb 10 percenként élesen is belehasít. A kisfiam úgy rugdos mintha ki akarná lyukasztani a hasfalam. Ugye még nem fogok szülni? Korai lenne...Mit tegyek?

2015. febr. 24. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj be a kórházba, ott mondanak biztosat.

Legfeljebb hazaküldenek, hogy ezek csak jóslók...

2015. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosodat vagy menj be a kórházba!Esetleg tusolj le,ha attól enyhül,akkor csak jósló.
2015. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo. Ezek a problemak nekem is elojottek a 35 heten, kb par napig tartott utana elmultak. En nem gondoltam arra hogy szules lehet, viszont mivel nekem is lentebb ment a hasam igy arra gondoltam hogy a baba feje ekelodott be es az nyomhat ott lent. Nyugodj meg, nem lesz semmi gond. Viszont ha ugy erzed es teljesen megnyugtat akkor menj el az ugyeletre es megvizsgalnak.

Nekem a mai napig nagyon mozgekony a kisfiam :)

39 hkm

2015. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez akkor volt, amikor a lányom úgy döntött átfordul a hasamban... Pont azokat éreztem, amiket leírsz. Végül a végéig bent maradt.


De egy biztos, hogy ha megnézeted magad, akkor megnyugszol!

2015. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba, ilyen nálam is volt pont ennyi hetesen bementem a kórházba, de szerencsérre minden rendben volt íy hazaengedtek, végül úgy császároztak meg,mert nem akart megszületni a lányom.
2015. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, letusoltam és jobb lett kicsit, de fel is hívtam a dokimat, azt mondta megnéz úgyhogy indulok hozzá.
2015. febr. 24. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
majd írd meg, mi lett, és örülök, hogy egy ilyen kérdezőbe futottam bele, aki ész-szerűen cselekszik és nem a válaszadóknak akar ellent mondani folyamatosan :)
2015. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szerencsére csak jósló volt, de behelyezkedett a fejével az ifiúr, azért volt ilyen különös érzés. Persze, hogy ha többen is ugyanazt tanácsilják, akkor hallgatok rájuk, végül is ezért kértem tanácsot. :-) Köszönöm a segítséget! :-)
2015. febr. 24. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, mikor befordult! :)
2015. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!