Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Keressek másik szemészt? Ma...

Keressek másik szemészt? Ma voltam szülés előtti szemvizsgálaton ( SZTK).

Figyelt kérdés
Mivel szemüveges vagyok és volt szemműtétem, a nőgyógyászom elküldött szemvizsgálatra, hogy adjanak szakvéleményt a szüléshez. Nos olvastatott velem meg belevilágította szemembe és ennyi volt a vizsgálat. Jól gondolom hogy szemfenékvizsgálathoz ki kellene tágítani a pupillákat, és úgy megnézni? Én nekem nem cseppentett semmit sem a szemembe. Mondom neki hogy a papírra írja rá hogy a természetes szülésnek nincs akadálya. Erre ő , hogy azt nem írhatja rá, helyette azt írta, hogy:Szemészeti szempontból teendőt nem igényel. Pedig a nőgyógyászom kifejezetten kérte hogy legyen rajt hogy szülhetek természetes úton. Jól gondolom , hogy nagyon felületes volt ez a doki? Hozzáteszem hogy mindig azt hajtogatta hogy nem is érti hogy minek küldik a kismamákat szemészhez.

2015. febr. 25. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell cseppenteni és nem, nem írhatja rá, hogy nincs akadálya, csak azt, hogy teendő nincs.
2015. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem cseppentett, csak világított, és a papírra azt írta, hogy szemészeti szempontból hüvelyi szülésnek nincs akadálya. (-8 dp)
2015. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem cseppentettek es szemnyomast mertek. -9.75-os a szemem...nem volt akadalya a termeszetes szulesnek! a lenyeg, hogy nyomaskor be kell csukni a szemed! szolj a parodnak, ha ott lesz veled, hogy o mindig emlekeztessen a nyomas elott, ha te veletlenul elfelejtened!
2015. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szemfenek allapotat kellett volna vizsgalnia es jol gondolod, elotte pupilla tagitas van. Cseppentenek a szemedbe. En elmennek egy masik orvoshoz.
2015. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!