Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet elintézni, hogy...

Hogy lehet elintézni, hogy egy plasztikai sebész azonnal rendbetegye az ember hasát? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy általában azt mondják, hogy várjon az ember egy évet, mert majd lehet, hogy alakul stb. de egészen biztos, hogy rengetegen egyáltalán nem várnak annyi, hanem azonnal rendbe is szedik őket. Nyilván mikor egy-egy itthoni ismert ember is másfél, két hónappal a szülése után bikiniben fotózkodik és a hasa jobb, mint újkorában, az nem magától van.


Egy régebbi munkatársamnál is így volt, hogy a plasztikai sebész ott volt és csinálták is a hasát azonnal. Nem egy macára kell gondolni, egy tök átlagos nőről van szó. Viszont hosszú évek óta nem beszéltem vele mivel már nem egy helyen dolgozunk és elég érdekes lenne felkutatni pár év után, hogy te Zita, emlékszel rám, azért kereslek, hogy megmondd, hogy intézted el, hogy megcsinálják rögtön a hasad...


2015. febr. 26. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a sebészhez és felfogadod...tudod, pénz beszél...
2015. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azért a méhnek kell idő az össehúzódáshoz..
2015. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg milyen plasztikara gondolsz.Ha a csaszaros vagas plasztikai lezarasara akkor azt nekem is azonnal megcsinaltak.Kulfoldon elek, ezt itt tobb maganklinikan automatikusan vegzik.

Egyebkent nekem mindket szulesem utan 2 honappal magatol volt szep es lapos a hasam, a borom sem nyult meg, nem lettek striaim.2 honappal szules utan en is bikiniben voltam a strandon, es senki meg nem mondta volna, hogy szultem.

Komplett hasplasztikat nem hiszem,hogy vegeznenek kozvetlenul szules utan, mert ekkor meg nem lehet biztosan tudni, hogy lesz-e egyaltalan szukseg korrekciora.

Szerintem nincs olyan orult no (de sebesz sem) aki elvegezne egy olyan muteti beavatkozast, ami nehany hettel kesobb mar felesleges lenne.

2015. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem lehet, mert szülés után még azért ott van a bőr, de az valóban visszább megy, ha mindjárt plasztikáznák, és még vissza is megy akkor mi lenne ott? Tehát meg kell várni hogy alakul szülés után és amikor végleges akkor beavatkozni.

Nem tudom szültél-e már, de hidd el a hasad kinézete lesz a legkevesebb ami foglalkoztatni fog.

És hiába nem lesz ott a megnyúlt bőr a műtét után, a striák ott maradnak..... De a bőrőd sem biztos hogy megnyúlik, csak kicsit edzél rá.

2015. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem még a 2. gyerek után is tök szép volt a hasam szülés után 1-2 hónappal. Nem volt műtét.

3. után megnyúlt a bőr, de egyre jobban visszább ment.

Én egyből nem mennék plasztikára, hanem várnék legalább fél évet.

Eleve a méhednek össze kell húzódnia, annak kell 2 hónap.

Nekem végül is megműtötték a hasamat, de nem szépség-ok miatt, hanem eü-ok miatt (nagy sérv és erősen szétvált hasizmok), de a bőrt is helyretették közben, 1,5 éves volt a gyerek.

2015. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen elborult ötlet szülés után rögtön önként bevállalni egy műtétet. Nem is részletezném.
2015. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm, hát itt ez még magánklinikán se automatikus!
2015. febr. 27. 13:49
 8/8 anonim válasza:

Orvosi felelőtlenség is lenne, ha idő előtt megcsinálná a műtétet!!!

A jó orvos nem a pénzt nézi, hanem a TE érdekeidet, egészségedet!!! És van ilyen orvos Magyarországon, hidd el! Saját tapasztalat, ezért is bízom meg benne 100%!

2015. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!