Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljesen zárt méhszájnál,...

Teljesen zárt méhszájnál, hogy indítják meg a szülést? Egyáltalán meg lehet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
kézzel rátágítanak, ha nem megy, császár
2015. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van mehszaj tagito tabletta illetve zsele, ezeket alkalmazzak tobbnyire tudtommal
2015. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem este raktak fel méhszáj-érlelőt,de nem történt semmi.Másnap reggel tágított (kézzel) annyit az orvos,hogy tudjon burkot repeszteni-nekem ez nagyon fájt.Ezutan egyből kaptam oxitocint.Eltelt 10 óra és azt mondták felesleges tovább várni, mert nem fogok kitágulni és vittek császárra.
2015. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam burkot repesztettek, előtte egy kicsit lerángatták a méhnyakat (mert a baba feje már nagyon lent volt), hogy tudjon burkot repeszteni. Utána bekötötték az oxitocint és beindult a vajúdás. Bizonyos időközönként kézzel tágított.

Kérdésedre a válasz igen, lehet, de elég fájdalmas...

2015. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem reggel 6kor azt mondta a doki, h ma szülni fogunk, beöntés, stb. Aztán bekötötték az oxytocint, 2re tágultam/ tágított kézzel a doki, h burkot repesszen, este 9re lett meg a kislányom. Nekem hosszúra nyúlt, mert tágulni sem akartam. Lehet zárt méhszájjal szülni.
2015. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!