Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés! Nagyon félek!...

Császármetszés! Nagyon félek! Valaki valami tanács?

Figyelt kérdés
Tudnàtok irni tapasztalatokat? Hogyan zajlik? Igazàbòl amitől nagyon fèlek az az EPI. Rosszul vagyok a gondolattòl hogy a hàramba szùrnak egy tűt.
2015. márc. 2. 22:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat, hàt nyugodtabb nem lettem :) de csak tùl fogom èlni, mivel ti is itt vagytok :) persze èn is szeretnèm hallani és làtni a kisfiam mikor megszületik, de fèlek ha pànikot kapok azzal nagyobb baj keletkezik.

Amugy szombatig ha ki akar bùjni, csak akkor csinàlnak automatikusan csàszàrt, ha szombat utàn akkor termèszetesen tudok szülni. A gond annyi hogy holnapra vagyok kiirva, eddig azon voltam hogy kibujjon hamarabb, most azon vagyok hogy mèg pàr napot maradjon bent, szòval szurkoljatok.

Nagyon köszönöm az eddigi vàlaszokat :)

2015. márc. 3. 11:01
 12/21 anonim ***** válasza:

Szurkolok neked! Epitol ne félj. Nekem 2 volt két különböző dokival

,de egyiket sem éreztem. Csodalkoztam is. :-D amúgy én is parazok a tuktol iszonyat. De ezek rohadt vekonyak.

2015. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A gerincérzéstelenítést meg sem fogod érezni. A tudat a rossz benne.
2015. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja és nekem az volt a rossz hogy nem tudok mozogni, nem tudok elszaladni. Kicsit pánikoltam az elsőnél, kb.5 percig. De aztán minden jó volt. :-)
2015. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is a vàlaszt. :) ment mindenkinek a zöld kèz :) majd megirom, hogy vègül hogy alakult a dorsunk :)
2015. márc. 3. 14:24
 16/21 anonim ***** válasza:

Az epi a legkevesebb. OLyan, mint egy normál szuri. Egyre figyelj, hogy tanulót ne engedj a közeledbe:) Én a második babánál így jártam, hiába szóltam, hogy rossz a gerincem, csak megpróbáltatták vele.. Na akkor nagyon kikeltem magamból, na nem azért mert annyira fájt, csak a szerencsétlenkedéstől. A profi anesztes egyből beadta egy pillanat alatt.


Az ami rossz valóban, hogy nem érzed a lábaidat. Ez ijesztő, el kell terelni a figyelmedet róla. Érdemes már most egy olyan sztorit kigondolni, ami nagyon pozitív töltetű és szorongás esetén megnyugtat:) Egyébként mély levegő lassan kifújod, lassan szívod, így nincs esélye a pánikrohamnak.

A műtét egyáltalán nem fáj, kicsit sem. Utána kapsz fájdalom csillapítót. A kiszolgáltatottság rossz, az első napra ne hívj látogatót, csak a párod menjen be. 12 órát kell feküdni, addig pucéran vagy, katéterrel. Nem hiányzik idegen ebben a helyzetben.

A baba egyébként kárpótol mindenért:) Nagy megpróbáltatás ez, a sima szülés is az, de vedd úgy, mint egy beavatást, amin át kell mennie egy anyának:)

2015. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsò köszönöm neked is :) a pàrom vègig bent lehet velem a műtèt alatt, ez az egy szerencsem van ès utàna pàr òràra meg is kapjuk a babàt :)

Ebben igazad van, a kisfiam kàrpòtolni fog mindenèrt.

2015. márc. 3. 18:50
 18/21 anonim ***** válasza:
Már csak 6 órát kell feküdni, utána kötelező felállás, zuhany. Legalábbis a Margitban, szülésznő segítségével.
2015. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom kovetitek e meg a kerdest, de marcius 4en reggel termeszetes uton 40 perc alatt megszuletett a mi kis angyalkank 3450 grammal es 51 cm-vel :)
2015. márc. 15. 14:39
 20/21 anonim ***** válasza:
Azta, gratulálok! Látod, megoldódott magától, a lehető legjobban alakult. Sok boldogságot!
2015. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!