Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskönnyitö homeos szereket...

Szüléskönnyitö homeos szereket mit kell szednem és hányadik héttöl?

Figyelt kérdés
vajudás közben is kell szedni valamit? hogy van ez? kérem a segitségét aki ilyennel szült vagy jol ért a témához. elöre is köszi 34 hetes kismama
2008. aug. 25. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
www.homeopatia.info.hu Itt mindent megtalálsz! Amúgy én is alkalmazni fogom mert csak jót hallottam róla. Minden jót! 28 hetes kismama
2008. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezeket szedtem a vajúdás alatt, a tágulást segítették:

CAULOPHYLLUM 5 CH

CIMICIFUGA RACEMOSA 5 CH

A vajúdás kezdetétől felváltva kell szedni 30 percenként.

6 hetes kisfiú anyukája

2008. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom még a málnalevél teát a 36. héttől. 1 nap 1 bögrével, nekem bevállt.
2008. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló. Ezek mennyibe kerülnek? És elég vajúdás alatt?
2008. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a caulophyllumot el is kezdheted lassan szedni, az segít puhulni odabent. az én ismerősőmnek is segített. Én már ezt elkezdtem. a vajúdásnál meg ő is így szedte fél óránként felváltva mind a kettőt. 500Ft egy fiola 5 bogyónként kell szedni. Attól függ mennyit mondanak neked, hogy meddig tart. a másikat sem tudod kiszámítani, de lerövidíti a vajúdást az tuti!! Először csak egyet vegyél, az elsőből lehet h kell majd még egy. Én egy hete szedem, holnap töltjük a 38-at
2008. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!