Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a Tena...

Mi a véleményetek a Tena pants betétről szülés utánra? Nem túlzás?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM!!!!
2015. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem bizony :)
2015. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom hogy olyat veszek szülés utánra, mert én komfortosabbnak gondolom mint azokat a betéteket. Legalábbis addig, amíg csökken a vérzés mennyisége.
2015. márc. 10. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre nincs egyértelmű válasz.

Van akinek kell, van akinek nem. Nekem pl nem kellett, császáros voltam, első pár nap sima éjszakai betéttel, utána meg a szokásos eü betétemmel.

Vittem én is Tena betétet, de sok/nagy volt nekem.

2015. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen komfortos volt a Tena Lady extra is, s vettem a gyogyszertarban eldobhato bugyit hozza (ki is lehet mosni egyebkent). Kb 3 napig hasznaltam, utana eleg volt a betet is.
2015. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt vittem, nagyon jó volt, nem kellett igazgatni, se aggódni, hogy összevérzek valamit (nálunk a kórházban kiakadtak, ha ágyat kellett húzni, 3 napig nem cserélték). Kb. 2 napig volt szükséges, utána nekem már egy sima éjszakai betét is elég volt, akkor már kényelmetlen is lett a Tena.
2015. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Tena pants nem egy betét hanem egy bugyiszerü valami ami inkább pelenka mint betét, egy kicsit nehezebb használni mint egy betétet mert fell kell hűzni mint egy bugyit és ez főleg fekve macerás. Én is haználtam de csak szülés után néhány nappal kezdetm használni. Nekem vizeletviszatartási gondjaim voltak , 3 hónapig használtam Tena pants. Ez pont arra volt kidolgozva, reggel felveszed , ha bepisilsz nem cseréled azonnal ki, csak ha már megtelt.Este is ez járt pizsoma allá.
2015. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem túlzás!!! Nekem mindkétszer bevált! tovább bírja mint egy sima betét, nem kell aggódni, hogy ha felállsz milyen látvány fogad a köntösön, ágyon... Levétel pedig azért jó, mert nem kell lehúzva végigkenni magad, hanem széttéped oldalt.
2015. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!