Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezért váltanátok fogadott orvost?

Ezért váltanátok fogadott orvost?

Figyelt kérdés

Próbált meggyőzni, hogy jobb az indításos szülés (nappal jobb, mindenki elérhető stb). Én csak pislogtam, nagyon nem ezt vártam tőle. A tarifájáról is beszéltünk már, én hajlandó is lennék kifizetni.

Viszont hallottam olyanról is és ezért félek nála maradni, hogy egyik vizsgálat során szól, hogy ígymegúgy áll a méhszáj, megindítjuk a szülést, irány a szülőszoba, és mindezt a tudtom nélkül.

Nekem ez nagyon nem tetszik, hogy nem a természetesség híve.

Ti váltanátok?

32 hetes km


2015. márc. 21. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hmmm. Furcsa a hozzáállása. szerintem vinne császározni... Gondold át! Ki vállalna el a 8. hónapban?
2015. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen járnék hozzá.
2015. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, szerintem váltanék. nem könnyű viszont így a végén megbízható orvost találni
2015. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez undorító! ! Az én orvosom kismama volt és épp magánrendelése lett volna mikor jött a picim. Maratoni szülés volt. Nem sürgette a picit. Lemondta az összes betegét, nem hagyott magamra egy percre sem. Pedig már ő is pocakos volt rendesen. Mindenképp valtanek, de kérdés ki vállal ilyenkor el.
2015. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igaz, vagy majd feláldozom magam az orvosi ügyelet oltárán.
2015. márc. 21. 14:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát lehet már muszáj lesz nála vagy ügyeletesnél szülni mert már nagyon kevés van hátra ennyi idős hetesen már nem nagyon vállalnak el, de szerintem egy próbát megér.

Nekem úgy tűnik a kényelmére hajt, hogy majd ő eldönti mikor szüljél. Persze van mikor szükség van indított szülésre, de normál esetben nem. Lehet a nyaralását félti vagy ki tudja.....

Amúgy sosem tudod meg hogy tényleg úgy áll a méhszáj vagy sem.

2015. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 38. hetes terhes voltam amikor orvost váltottam...
2015. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, melyik kórházban van ez a doki?
2015. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, váltanék, már csak azért is, mert ha bármi kételyed van az orvosod személyével, szakmai felkészültségével kapcsolatban ezen fogsz stresszelni, idegeskedni, szülés közben pont ez nem hiányzik....
2015. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eleve nem fogadtam volna orvost.
2015. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!