Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pest Megyei Flór Ferenc...

Pest Megyei Flór Ferenc Kórházról szeretnék újabb véleményeket kérni. Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 11:45
 1/10 A kérdező kommentje:
2015. márc. 23. 11:45
 2/10 Wiky93 ***** válasza:
Szia. Friss vagyok, december 26-án szültem. 18-ra voltam kiírva de a kiscsaj nem akart kibújni, másnap kórház vizsgálatok, mindenki nagyon rendes, aranyos volt, nőgyógyászati vizsgálaton az a Dr. vizsgált akinél szültem. Ezen kívül minden nap NST vizsgálatra kellett járnom, 5-ik nap befektettek, minden nap vizsgáltak, akármelyik orvos volt nálam mind kedves, aranyos volt. Aztán a szülésemnél szül.nő/férfinél szültem, le a kalappal, olyan aranyosak voltak, hogy az hihetetlen! Úgy bántak velem mintha fogadott dokijaom lettek volna vagy akár még több is! Nagyon örültem, hogy ilyen kedves, aranyos szülészeknél szülhettem, soha jobbat nem kaphattam volna! :) A csecsemősök is rendesek.
2015. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Wiky93 ***** válasza:
Szóval jó emlékekkel tudok visszagondolni az ott eltöltött időkre, szülésemre :) bármi kérdésed van írj nyugodtan :)
2015. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kinél szültél?

És dr. Sipos Attiláról hallottál-e?

Ő inkább menopauzásokkal foglalkozik, de nyilván szülész is egyben. Középkorú nő - elismerő - véleményéről tudunk. De mint szülészről, nem...

2015. márc. 23. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Én most márciusban szültem ott. Le a kalappal a szülészet előtt! Teljesen megvoltam elégedve.

Ügyeletesnél szültem, szülésznőt sem fogadtunk, de nagyon rendesek voltak. A szülőszoba szuper, utána pedig 2 ágyasba voltam, a pici végig velem volt, csak fürdetni vitték el. A csecsemősök között volt egy két negatív emberke, de ennyi a negatívum. :)

2015. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem szültem ott, hanem meddőségi kezelésre járok, Dr Surányi Tiborhoz, és szerintem ő nagyon rendes, és figyelmes. A nővérek pedig nagyon rutinosak. Én biztos hogy itt fogok szülni, remélem minél hamarabb :)

Annyi negatívat tudok mondani, hogy a nőgyógyászati osztályon a wc rémes állapotban van.

2015. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Én anno Dr Sípos Attila magánrendelésére kezdtem járni, de mivel váci vagyok, végül a váci korházban fogadtam fel dokit. 3 vagy 4 vizsgálaton voltam nála, meg voltam vele elégedve.
2015. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is Surányi dr úrhoz jártam, de szüléshez nem fogadtam meg. le a kalappal előtte, annyira profi, alapos, ennek tetejébe kedves, közvetlen is, jobb orvost nem is találhatnék. a szülőszobák szuperek, ügyeletes orvosnál és szülésznőnél szültem, kedvesek voltak nagyon. 2 ágyas kórteremben voltam, de szinte végig egyedül. Nagyon kényelmes volt, h kéznél volt minden, hűtő, mikró, fürdő. A gátsebemmel elég nehézkesen mozogtam. A csecsemősök is aranyosak, 1 volt, aki elég mufurc nőci volt, de sokat nem találkoztam vele szerencsére. Szóval nekem csakis pozitív emlékeim vannak a bent töltött napokról, na meg persze a szülésről! :)
2015. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük a gyors válaszokat!
2015. márc. 24. 09:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem tavaly júniusban! "imádtam" ott szülni :D :D Második babó érkezett ott, szóval volt is hasonlítási alapom...

Nekem sem volt fogadott dokim, de mégis nagyon kedvesek voltak, figyelmesek! Le a kalappal! ;) könnyű szülést!!

2015. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!