Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik! Nektek mikor szállt...

Kismamik! Nektek mikor szállt le a hasatok? Igaz, hogy a fiú babák később születnek?

Figyelt kérdés
36+5 hetes vagyok,a védőnőm szerint a hasam leszállt már,a baba szívhangja is nagyon lent mérhető már.
2015. márc. 23. 15:24
1 2
 11/15 H_Vivien ***** válasza:
Egyáltalán nem szállt le a hasam, a 37. hétre fordult be a babám feje, 40+6-ra indított szülés volt, 12 óra vajúdással és egy császárral a végén kibújt a kisfiam :)
2015. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat:)

Hát ma voltam Nst-n,ahonnan átirányítottak az UH-ba megállapították,hogy a placentám a 3 stádiumba van és,hogy nagyon nagyon kevés magzatvizem van épp,hogy volt a baba álla alatt egy kevéske.Csütörtökön be kell feküdnöm a szülészetre mert az mondta a dokim,hogy ha akkor is ilyen kevés a magzatvizem akkor beindítják a szülést,aminek sok esélye van.De aminek örülők,h nem lennék már koraszülött.Szerintetek mennyi esélye van,hogy beindítják a szülést?

2015. márc. 24. 13:22
 13/15 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló vagyok, nekem is a nagyon kevés magzatvíz miatt indították be. Szerintem ha addig nem indul be magától, neked is beindítják. Nekem is alig volt, burokrepesztés után is alig folyt el valami, szinte semmi. Még valami betétet is adtak a lábam közé vajúdás elején, de arra már nem is folyt semmi.
2015. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
És mennyire volt fájdalmas az indítás? sokat vajúdtál vele?
2015. márc. 24. 15:05
 15/15 mano9030 válasza:
Szia nem én vagyok az előző,de nekem is indították.A burok repesztés kellemetlen kicsit de utána kicsit lassú a folyamat ha oxitocint kapsz az megindítja a fájásokat nekem olyan 10-15 perc után 5 percesekkel kezdődött.Olyan 6 óra még kibírható fájások utána nekem legalább is 2 óra ami kemény volt.Hidd el ha ott leszel kibírod akkor azt hiszed nem de kifogod csak koncentrálj a kicsire.Nekem 4 nyomásra kint is volt igaz vágni is kellett mert nem vagyok nagydarab és a pici fiam 3350g született lassan 3 hónapja.Remélem segítettem kitartást. :)
2015. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!