Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor a nők szülnek akkor...

Amikor a nők szülnek akkor tényleg a nagy erőlködés miatt bekakilhatnak?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
igen, de ez csak abban az esetben fordul elő, ha annyira hirtelen jön a baba, hogy nincs idő beöntésre.
2015. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindenhol van beöntés.

Igen előfordul, de abban a helyzetben ez senkit se érdekel, más lényeges dolgokra koncentrálnak ;)

2015. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Én nem kaptam beöntést, mert már késő volt (valami olyasmit mondott a szülésznő, hogy ha adnának, lehet a végtermékkel a köldökzsinór is kijönne), szóval valami biztosan jött, de nem igazán érdekelt már akkor... :)
2015. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Erőlködés nélkül is előfordulhat, ha van "anyag" a végbélben.

A gyerek egyszerűen "viszi magával" = ahogy a hüvely kitágul, értelemszerűen a végbél "összelapul" és kipréselődhet ami ott van.

2015. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem nem feltétlenül az erőlködéstől hanem mert ahgoy a gyerek áthalad akkor nyomja a beleket így jöhet valami ott is. Amúgy van beöntés pont emiatt, így mire már a kitolás jön nem okoz ez gondot.

Amúgy hidd el a dokik már annyi mindent láttak nem ezen fognak témázni......

2015. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Én visszautasítottam a beöntést (gondoltam, hogy turkálnak még bennem eleget, ezt kihagyom). Jött is cucc, de úgy voltam vele, hogy szülészeten ez annyira mindennapos, hogy a személyzet nem foglalkozik vele. Aki gyenge gyomrú, az úgysem ezt a szakmát választja.
2015. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
en is ettol parazok :( es bar kedvesek a valaszadok, es igazuk is van, es en is probalok arra gondolni , hogy nem tortenik meg velem, de azert kellemetlen lenne megis. ha a dokiknak nem is, de nekem az lenne, ha igy lenne... hat majd kiderul. 36 hetes kismama
2015. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 H.Orsolya ***** válasza:
ELőfordulhat, de nem az erőlködéstől, hanem attól, hogy a baba ahogy jön ki. Nyomja a végbél szakaszt. De már nem beöntés van, ami kitakarítja az egész bélrendszert, hanem kúp, ami csak az utolsó részt takarítja ki, és nem olyan brutálisan, mint a beöntés. Mert ennél, ugyanúgy érzed, hogy ki kell menned, mint a hétköznapokba. Nekem a szülésznő mondta, mikor rákérdeztem.
2015. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet a doki el sem mondja hogy kaki is jött. A párod meg nem fog odanézni szerintem, legalábbis szeritnem nem neki való akkor a látvány.
2015. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ha nem kapsz beöntést,a baba ahogy jön kifelé,kiprésel mindent
2015. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!