Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt mondják, a második szülés...

Azt mondják, a második szülés gyorsabb. Ez akkor is igaz, ha az első végül császár lett, hosszúúú vajúdás után?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok?
2015. ápr. 3. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem az elsö símán és gyorsan ment, a második 15 óra vajúdás után lett meg, a harmadik meg 5 óra és sürgösségi császár.
2015. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első 14 óra, második 5 óra.
2015. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Engem speciálisan olyan eset érdekelne, ahol az első végül császárba torkollott valami miatt, hogy akkor érvényes-e vajon az, hogy annak a hosszú vajúdásnak is megvolt azért a maga haszna, mert a környezetemben azt látom, hogy akik simán szültek, ott a második, harmadik egyre gyorsabban jött utána. De császár után hüvelyi úton szült eset sajnos körülöttem nincs.
2015. ápr. 3. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Mert ha az első császár, akkor legtöbb esetben a több is az.
2015. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, legtöbbször indokolatlanul. Ezért keresek olyat, akinek nem így volt.
2015. ápr. 3. 15:31
 6/9 sandrachnologic ***** válasza:

4 het múlva tudok érdemben válaszolni.


Nekem az első gyerko fajasgyengeseg miatt született császárral 14 órás vajúdás utan, leesett a szivhang.


Most a masodiknal termeszetesrw készülünk, de eleg keves az esély, mert vesebeteg vagyok magas vernyomassal. Kb. 1%om van a termeszetesre, de ha nem lesz sürgős a helyzet akkor megint hosszan hagynak elotte vajudni.

2015. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elsö sürgösségi császár lett 6 óra után, mert nem tágultam. A második 10 óra és síma, aránylag könnyü szülés volt.
2015. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek az első császár lett,a baba faros fekvése miatt.A 2.-at hüvelyi úton szülte,4-5 óra volt az egész.
2015. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt császárral szültem lábtartás miatt ,a másodikat viszonylag könnyen 5 óra alatt spontán.Ikyenkor azért sokat számít az orvos is.
2015. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!