Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lógó hasú császáros anyukák!...

Lógó hasú császáros anyukák! Nyár közepén hogy lehet rendben tartani a császáros sebet?

Figyelt kérdés
Második baba lesz, és az első császár miatt, programozottra számitunk! Az elsővel nem volt ilyen gondom, most sajnos már nagyon megereszkedett a hasam, és lelóg, nem lehet a másik sebet látni miatta, csak ha felemelem a hasam. Nyáron a 30 fokba hogy kell ellátni a sebet??
2015. ápr. 20. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen sebet? Ha most terhes vagy és már volt egy csaszarod, akkor ott nem létezik, hogy seb van, max heg. Ha seb van, akkor az orvos terhesség et se engedte volna. Nem kell vele semmit csinálni,
2015. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szülés utánra gondoltam... Utána a hegből seb lesz... Lévén hogy ujra vágják! Bocs ha félreérhető voltam


"nem lehet a másik sebet látni miatta, csak ha felemelem a hasam"

Ezt nem tudom minek és miért igy irtam le. Valami olyamit akartam hogy nem lehet a heget látni, csak ha felemelem a hasam...

2015. ápr. 20. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:

úgy is le lesz ragasztva a kritikus 4-5 napig, ha rá is lóg a hasad nem fogja bántani..utána meg már rá lóghat, nem szabad agyon mosni, naponta 2-3szor megmosod egy nedves szivaccsal és óvatosan leitatod róla a vizet és kész.

Meg kérdezd meg a nővérkéket is majd.

2015. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs az offért:

Attól hogy az első császár volt nem kell feltétlenül a másodiknak annak lennie...2011 decemberben volt császárom és idén márciusban szültem gyorsan,komplikációk nélkül.

2015. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teraranytalansag miatt lett császár az első egy teljesen normál súlyú babával így egyenlőre az orvos ezt ígéri! Én sem szeretném de sajnos úgy néz ki az lesz:(
2015. ápr. 21. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Megkérdeznék másik orvost is.

(Császáros babàm 4000gr,normál szülès 3600gr)

Most fel sem merült a császár.Sajnos alig van orvos aki termèszetes p1rti :(

2015. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e még, de leírom nálunk hogy volt

Megmosni, betadinnal bekenni és egy gézcsíkot rakni a sebre, így nem ér össze a bőr. Ezt reggel, este és ennyi. Nekünk (bár októberi a baba) ezt javasolták a kontrollig, vagyis 6 hétig így csinálni.

2015. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!