Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Külön szoba, vagy közös...

Külön szoba, vagy közös kórterem a babákkal?

Figyelt kérdés
Sztetek melyik a jobb? Szeretem a társaságot, és első gyermekemmel nagyon élveztem a kórtermet. Császáros voltam, a fejfájás miatt infúzióra kötöttek, csak az utolsó nap voltam végig együtt a fiammal. Most ikreket várok, megint császár lesz... Ha nem fájna a fejem szeretném gondozni a kicsiket. Vagy ez csak ábránd? Attól is tartok, hogy zavarnánk a többi anyukát... Pedig a beszélgetés a lételemem :) Segítsetek! Köszi
2010. febr. 21. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
keress olyan kórházat ahol rooming-in rendszer van. Akkor ott másnaptól veled lehetnek a kicsik, ha biztos hogy császár ha nem akkor első este is együtt lehettek már. Én a bajcsyt választottam és azon belül orvost itt ajánlották, akire több voks jött azt választottam. Nem kell a többi anyukával sem foglalkozni, Téged meg lehet az fog zavarni hogy neked amikor elalszanak a kicsik nem bírsz aludni a másik baba sírása miatt. Minden benne van. De erre mindenki felkészül ha ilyen szobát választ szerintem.
2010. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első babámmal egyágyasba kerültem, egyáltalán nem bántam, bár furán hangzik, az utolsó másfél nap már halálra untam magam... a folyosóra nem mehettem ki, be volt gyulladva a kicsi szeme.

Most kicsit félek, hogy hogy fogom viselni a többágyast-mert miért is lenne akkra szerencsém, hogy megint egyágyasba kerüljek, viszont a társaság-már ha jó a társaság-nagyon jól jöhet. Ha mindenki kulturált, jól szokták érezni magukat az anyukák.

Bár az az igazság, én örülnék most az egyágyasnak, mert kipihenném magam mésfél éves lányom (és férjem:-) után:-)

2010. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyágyasba szerettem volna menni (fizetős), de tele volt a kórház. A dokim elintézte a 2 ágyast, és feltett várólistára az egyágyasra. Mikor műr volt ott hely, akkor sem mentem át, mert jól esett egy kis társaság.

Bár szerencsére az én fiam nem sírt. Viszont a szobatársamé igen, de egyáltalán nem zavart.

2010. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én szerettem egyedül lenni a babámmal. Egyrészt azért, mert amúgy is stresszeltem magam a kicsi ellátásával, és zavart a tudat, hogy a másik anyukát zavarhatja, ha az én fiam sír (kétágyasban voltunk, végülis normális, ha sírnak a kicsik, de engem stresszelt), másrészt pedig Romániában szültem, és nem akartam a román szobatársam miatt egész nap a román tv-t nézni. Szerencsére magyar szobatársat kaptam, úgyhogy ezzel nem volt gond.

Egy napig voltam egyedül, nagyon jól elvoltam.

2010. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én majd ha már ott fogok tartani h bent leszek a kórházban,akkor én többágyasba szeretnék menni,mivel egyágyasba megölne az unalom.de viszont nem room-ing ba,mert én úgy vagyok vele h a kórházban még lesz némi időm h kipihizzem magam de otthon már nem.tehát nem szeretnék babás szobába.
2010. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kétágyasban voltam a kicsimmel. Császáros voltam és az őrző után rögtön kikértem a kislányomat. Fájdalmas volt, de nonstop egyíütt voltunk. El sem tudtam volna képzelni nélküle.
2010. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt jó a közös szoba. Négyen voltunk egy szobában. Az egyik még a férjemen is túl tett a horkolásban. Nem tudott tőle aludni senki.
2010. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!