Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mennyivan hatra?...

Szerintetek mennyivan hatra? 36+1hkm.

Figyelt kérdés
Ma voltam nstn.fajas gyengeseget mutatott,az orvos megvizsgalt amitol vereztem kb.10percig mostanra az enyhult mar barna szinu es barna nyalkas vlmi is jon,rendszertelenul kemenyedek:2;5;10;20percenkent a hasam is fajdogal egyfolytaba, C:2110

2015. ápr. 27. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
37. hetig koraszulottnek tekintik oket , biztosan te is tudod. hidd el megertelek, en is szulnek mar...de szerintem inkabb ne akarj meg, erre koncentralj. pihenj es tarts ki meg egy ket hetig legalabb...
2015. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hetfon voltam orvosnal aki "megvizsgalt"ott lent es azota mensi szeru gorcseim vannak,miutan megvizsgalt azt mondta 1hetet igy kene kihuznom

Ja igen es 36hettol mar nem szamit koraszulottnek! :)

2015. ápr. 29. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom 37. héttől nem számít annak, de lehet ezt is kórháza válogatja!

Szerintem még simán kihúzhatod a végéig is!!

Nekem is 2110 volt 36 hetesen. Két nagyobb gyermek mellett időm sincsen pihenni pluszba még elég sok mindenen keresztül mentünk az elmúlt időben...és még mindig egyben vagyunk :) 38. hét felénél járok.

Így akármi lehet nálad is, de ha lehet valóban jó lenne ha még egy picit bent maradna, mert annál erősebb lesz szülés után idekint az első napokban!!!

2015. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37. hettol nem koraszulott, ez mindenhol igy van
2015. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!