Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs tb támogatásom,...

Ha nincs tb támogatásom, akkor bemehetek szülni a kórházba?

Figyelt kérdés
Vagy utána mindenképp kiküldik a csekket?
2015. máj. 1. 16:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, bemehetsz szülni. Sőt, terhesgondozásra is kell járnod. Terhes nőt ellátnak akkor is, ha nincs TB-je. Az más kérdés, hogy később a TB tartozást fogják kiszámlázni neked, nem a kórházi ellátás költségét.

Amint a gyest megigényled, onnantól kezdve jogosult vagy ingyenes orvosi ellátásra.

2015. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
9%

Érdemes kipróbálnod, hogy kidob e a rendszer, hogy nincs fizetve Tb... mert ha nem, simán mehetsz szülni.

Én úgy tudom, hogy terhesség során nem nézik a baba miatt..és nem is számláznak semmit. De kérdezz utána.

Ha saját magadnak fizetnéd kb 7 ezer Ft havonta. Helyileg illetékes Nav-nál tudsz érdeklődni.

2015. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
nekem a korhazban a taj szam bemondansa utan rogton lattak a gépen, hogy "nem fizetem" ( pedig fizettem csak meg tartozasom volt, amit azota kifizettem) es mar ezt is a szememre hanytak, sot a papirra is ranyomtattak ott a korhazban.Bementem a Nav-ba es befizettem a tartozast...azota is fizetem havonta...ezert a nagy ellatasert... :( szules utan viszont tenyleg nem kell magunknak- amig gyesen vagyunk.
2015. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
elozo vagyok- de amugy ellatnak, surgossegi esetben kotelezo TB nelkul is, viszont a Nav szamon tartja a tartozasokat es kuldik majd ugyis...
2015. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2015. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
igen
2015. máj. 1. 16:57
 7/25 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi a tartozásod? Merre élsz? Komolyan szándékozom segíteni! Akár írj privát üzenetet! Bármiben segítek! Akár anyagiakban is..
2015. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,de sajnos semmiképp nem tarthatom meg a picurt
2015. máj. 1. 17:27
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Még a hideg is kirázott. Belegondoltam és ez valami szörnyű helyzet. Nagyon sok erő kell hozzá. Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél.
2015. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%
Ezt értem. De akkor had segítsek abban, hogy kórházban, titokban szülhess! Akár másik megyében...
2015. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!