Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet szülés jele? Többi lent

Lehet szülés jele? Többi lent

Figyelt kérdés
csütörtökön voltam ctgn elég jó lett azt mondta a doki megvizsgál. 8mm nyitva belső méhszàj cervix25mm volt. Azt mondta szerinte a hétvégére meg lesz.azóta vannak fàjások 20 percesek voltak most d.u màr 10 perces.megfürdöttem akkor jött megint fájásom rosszul is érzem magam hasmenésem is volt az előbb.most csuklik a baba azt érzem és nagyon gyengének érzem magam.alul feszül egyfolytàban,keménykedik a pocim.valami ami furcsa nekem hogy állandóan nedves vagyok és fehér folyásom van.elég nagy mennyiségben. Kinek volt hasonló és mi lett? Szerintetek mennyi időm van még 39 hetes vagyok. Kérlek segítsetek!
2015. máj. 1. 22:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szia, bocs en meg nem szultem, 37 hetes vagyok. En 10 perces fajasokkal mar bementem volna, szerintem szulni fogsz.
2015. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
De most meg nem jelentkezik 10percenként.. Ezért vacillàlok.. Feleslegesen nem akarom riasztani a pàromat.
2015. máj. 1. 23:12
 3/34 anonim ***** válasza:
Akkor valoszinu ez hosszas vajudas lesz. Hivd fel a korhazat/orvosodat, ok mit javasolnak.
2015. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
En varnek meg.amig nem rendszerezodik addig pihenj ra, vagy ne ...menj setalni,furodni, takaritani ami jol esik, par napja azt hittem itt az idom, fel napig kemenyedtem,gorcsoltem,fajt a derekam. Kimentem setalni, takaritottam es elmult. Ha neked nem mulik legalabb eltelt egy bizonyos ido, de na folyton ra kkoncentralszmeg az ido is lasabban telik.
2015. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Igen,készülődik a szervezeted. A bő folyás is ezért van. Nekem szülés előtt 2 este és 2 nappal is így telt. Vártam,figyeltem a jeleket. Nyugi,szépen lassan tágulnak a dolgok. Én 5-7 percesekkel indultam,akkor amikor éreztem,hogy ez már enyhébb nem lesz. Nekünk még a nagyobbat is el kellett vinni mamához.

Hidd el te is fogod tudni mikor indulj. Amikor megvizsgáltak szűk 3 ujjnyira nyitva is voltam. 3-4 óra múlva már nyomhattam is. Ne siess, lehet még sok idő... De persze,ha úgy érzed,akkor inkább menj be a kórházba. Amúgy én amikor kicsit már "untam",hogy nem rendeződik,akkor kimentem sétálni,hát nem sokáig bírtam!! Utána rendeződött és erősödött is. Szép élményeket kívánok! :)

2015. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Éjfélkor arra ébredtem h iszonyatosan fàj alig tudtam kimenni wc-re.aztán ez kb fél 4-ig volt aztàn beàllt a tompa mensi fájàs elaludtam fél 7-kor arra ébredtem megint. Leszakad a derekam azóta kijött az aranyerem is feszítő érzés van a hasamban.elég gyengének érzem magam.rendszertelenül jönnek fájások. Nem tudom mikor indul be végre de jó lenne végéhez érni.szerintetek mikor lesz ebből valami?
2015. máj. 2. 10:38
 7/34 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Nem lehet tudni,hogy pontosan mikor,de egyből tudni fogod. Sétálgass,ha már nem bìrod a kétséget. Nekem bevált! :) Majd írj hogy alakultak a dolgok! Persze csak,ha tudsz! Kitartást! Mindent megér! Én szivesen lennék a helyedben,de sajnos nekünk már nem lesz több babánk!
2015. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Tegnap nagyon sokat sétáltam.mlost szakad az eső sajna.de a lépcsőzést kipróbálom. 4-en lakunk van pár lépcső.lehet azt kipróbálom.bár sok erőm nincsen
2015. máj. 2. 10:50
 9/34 anonim ***** válasza:
en mara vagyok kiirva, de az orvos azt mondta ne lepcsozzek, es ne terheljem magam, a seta ahogy a kedves elozo valaszolo ajanlotta az jo, de nem kell direkt raterhelni. sot a doki azt is mondta meg hogy a legtobb szules erdekes modon ejjel indul be, amikor teljes nyugalomba vagy. tehat inkabb nyugi es varj. en is ennyit tudok tenni, pedig hidd el , mar nagyon szeretnek tul lenni rajta, ahogy te is.
2015. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
A lépcsőzést szerintem se erőltesd!!! Én sétálgattam a házban is fel-alá. Ha fáradt vagy,akkor inkább pihengess,szükség lesz az erődre! Mindenkinek más esik jól,más segít! Úgy csináld,ahogy jónak érzed! Hallgass a tested jelzéseire! Sok türelem kell hozzá.
2015. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!