Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második császár hogy zajlik?...

Második császár hogy zajlik? Meddig maradhat bent a baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 41.héten született sürgősségi császárral, mert majdnem megallt a szíve. Most a 32.hetben vagyok, és ugy érzem hogy nagyon feszül a hegem, és szerintem vekonyodik is. Ha valóban igy van, meddig engedik benmaradni a babát?vagy mindenképpen kivarjak a 40.hetet. szerdán megyek az orvosomhoz, akkor megkérdezem, de addigblenne aki válaszolna rá
2015. máj. 8. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A feszülés természetes jelenség. Az,hogy vékonyodik is, azt te nem érzed, max. beképzeled. Végig engedik hordani és egyes jó orvosok a hüvelyi szülést is támogatják előzetes császár után is. A baba érdekei ezt kívánják. Semmi ok a korai programcsászárra. A félelmeidet érdemes megbeszélned esetleg egy pszichológussal, itt segítségre találhatsz: perinatus.hu
2015. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt, felkeresem. Az előző császár után sokáig voltak rémálmaim, és valahogy a mai napig nem tettem túl magam rajta. Nem azon hogy császár lett, hanem hogy kiabálnak és futkosnak körülöttem, még arra sem volt idő hogy hasson az érzéstelenitő. Ráadásul 1héttel a szülés után, újra nyitották a heget, mert begyulladt. Ugyhogy én nagyon parázok most, és valóban lehet csak beképzelem az egészet.
2015. máj. 8. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen a terminus előtti napokra (39+x nap) időzítik a pcs-t, ha nem indokolja semmi hogy előbb begejezzék a terhességet.
2015. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megértelek. Hasonlóképp jártunk mi is, még a műtőbe való visszakerülés tekintetében is, másfél-két év kellett a feldolgozásához. Nekem is volt szövődmény. A perinatus-nál sokat segítettek, hogy helyére tegyem a félelmeimet, és remélem, hogy a második babám természetesen születhet meg. Szorítok, hogy ha nálad nem is így lesz, mert valahogy úgy érzem a soraidból, hogy nem erre készülsz, legalább kevesebb stresszel és félelemmel teljen ez az időszak!
2015. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért de ugy érzem hogy korábban is fog jönni és szintén császáros leszek.
2015. máj. 8. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Poszt traumás stressz zavarod van az előző császár miatt! Ezt kezelni kellene, sőt már kellett volna. KLinikai pszichológust keress fel, mert így nehéz lesz.


A császár hegét az orvos nézi és objektív módszerekkel dönti el, hogy mikor indítja a szülést.

2015. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szobatársam volt úgy, hogy a 3. császárjára készült és már nagyon elvékonyodott a hege, így 2 héttel hamarabb császározták meg.
2015. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Megszültél már?Hogyan zajlott?

Most én is parázok, az első sürgősségi császár volt. A másodikkal éppen félidős vagyok. Ma azt mondta az orvos, a betöltött 39. hétig vár, és ha addig nem indul meg magától, akkor "beszélgetünk". Eddig mertem álmodni a császár utáni hüvelyi szülésről, de most szertefoszlottak az álmaim.

2015. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!