Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljesen magam alatt vagyok,...

Teljesen magam alatt vagyok, hogy nem tudtam megszülni a fiamat, ti is érezzetek ilyet?

Figyelt kérdés

41 hetesen elfolyt a magzatvíz, meconiumos volt. 8 órát hagytak vajúdni majd úgy döntött az orvos hogy császár mert, bár 2-3 percenként jöttek a fájások de gyengék. Oxin voltam végig. Azt mondta hogy hagynának még vajúdni csak 41.hétben vagyok és zöld a magzatvíz.

Természetesen szerettem volna szülni, ahogy a lányomat de sajnos nem ment. Ti mennyi idő alatt tettétek túl magatokat rajta? Tudom hogy a baba érdekében csinálták.


2015. máj. 9. 19:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

körülbelül egy óráig zavart, azt is csak azért, hogy nem tudtam rögtön megszoptatni..

örülj neki hogy két baba közül legalább az egyiket természetes úton szülted, más évekig vár arra, hogy egyáltalán bármilyen úton szüljön, és sokan vannak akik elvesztik menet közben a babájukat, te meg ezen bánkódsz, nem érdemes.

2015. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Fogadd el, csak akkor fog menni. ülj le kicsit és gondold át, mit nyertél és mit vesztettél.

csak így fog menni, átgondolva, tiszta fejjel. Most még friss az élmény, de hidd el, hogy a sors akarta így.

örülj a babának, annak, hogy egészséges és te is az vagy! te megtettél mindent, nem rajtad múlott.

meg persze gondolj bele, hogy mi van,. ha hagynak tovább, esetleg meg is szülöd, de valami gond lenne...

később totál nem fog számítani. Nem ettől leszel jó anya. A babát sem csak úgy kikapták, tudta, hogy ki fog bújni... :)

Gratulálok a kicsihez, és jó egészséget kívánok!

2015. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Az a lényeg,hogy nem lett bajotok semmi màs NEM SZÁMÍT. Örülj a fiadnak, és ne agyalj butaságon.
2015. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Örülj neki, hogy veled van a babád és mind a ketten jól vagytok.
2015. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

1,5 évig emésztettem magam. Aztán rájöttem, hogy tiszta hülye vagyok, mert csak az számít, hogy egészségesek legyünk. Most már azt vallom, hogy tőlem aztán az orromon is kiszedhetik a babát, csak rendben legyünk.

Két lányom van. Mindkettőt megpróbáltam megszülni, de nem tágultam egyikkel sem.

Most itt van két okos, cuki lánykám, akiket imádok! Tökre nem számít, hol jöttek ki!!!


Ajánlom neked a csaszarosanyuka.hu weboldalt ès Berencsi-Eke Csilla Anyasebek c. könyvét. Ismerősöm, aki szintén nehezen dolgozta fel a császárt.

2015. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem annyi komplikáció összejött, már császárra se volt idő/lehetőség. Hetekig gyógyultam fel utána. Inkább lett volna császár, így is a műtőben legóztak össze utána.
2015. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az első gyermekem sürgősségi császárral született, nst-ről robogtak velem a műtőbe, még csak nem is telefonálhattam a férjemnek, hogy mindjárt itt a kisfia. Besokkoltam, leesett a vérnyomásom, rosszul lettem műtét közben, .... egyfolytában azon kattogtam ,hogy én ne mezt akartam, nem így akartam. Aztán felsírt a kisfiam és már egyáltalán nem érdekelt, hogy hol jött ki, él, egészséges Ő is és én is. Soha nem tépelődtem rajta többet, pedig a másik gyermekem is így született, csak programozottan.
2015. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
2 eves kisfiam, meg mindig rossz visszagondolni ra. 1 hetes ujra szulok, ugy felek mint meg soha semmitol! Rettegek mi lesz,hogy lesz! Hogy kezdodik,mikor, hol! :-(
2015. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Hármat szültem császárral. Egyszer sem bánkódtam az miatt hogy így alakult, nem érzem magam kevesebbnek ettől.
2015. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

ÉS akkor mi van?! Semmi, neked ez jutott, emiatt nem kell leugrani az első hídról!


Egyébként irigyellek, hogy van időd ilyen hüyeségeken hisztizni, bár nekem lenne "ekkora" problémám.

2015. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!