Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés amikor elindul a...

Milyen érzés amikor elindul a szülés? A fájások olyanok mint egy erősebb menstruációs görcs ami elmúlik és pár percenként ismétlődik?

Figyelt kérdés
Még van időm, még csak most kezdem a harmadik trimesztert, de foglalkoztat a gondolat, hogy felismerem-e, tudni fogom-e mikor kell indulni.
2015. máj. 14. 12:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát nem, de legalább megnyugodtam hoygy észre fogom venni ha menni kell:)
2015. máj. 18. 07:39
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem megrepedt fent a burok, kevés víz folydogált és utána nem sokkal elkezdett fájni a derekam, kb. 8-10 percenként, azt hittem ezek azok, csak majd erősödnek, aztán a kórházba azt mondták, hogy ezek nem azok a fájások. Oxit kaptam mert nem jöttek a fájások, na de úgy nekem még nem fájt semmi. Az elején még vigyorogtam, meg párom szórakoztatott, de a végén már sírtam csak könny nem jött. Hajnalban kezdődött még enni se ettem, csak később egy kis kekszet meg szőlőcukrot, de így is kijött akkor belőlem minden az oxi miatt, úgyhogy a végére nagyon elfáradtam. De. 10kor kötötték be az oxit és 19:16kor lett meg a pici. Nekem csípőtől lefelé a combomba volt iszonyat fájdalom, de amikor beleülhettem a kádba, az valami megváltás volt, ott alig éreztem, úgy ellazított. :) Amúgy a vajúdás volt a legrosszabb, a kitolás semmi nem volt ahhoz képest.

A lényeg, hogy amikor kibújik a baba tényleg minden fájdalmat elfelejtesz. :)

2015. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!