Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombaton szülök? Jövő szerdár...

Szombaton szülök? Jövő szerdára vagyok kiírva programozott császárra.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál, szombatra behívott, hogy megnéz. Azt mondta ügyeletes lesz. Nekem kicsit furcsa, hogy szerdán voltam, szombatra menjek. Vajon csak vizsgálni fog, vagy kiveszi ügyeleti időben? Tegnap 3800g-ot mért.
2010. febr. 25. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért hívott szombatra, mert a végén gyakrabban kell rád néznie. Ha szombaton ki akarná venni, úgy, hogy még a baba nem tervezi, hogy jön, akkor mondta volna. De lehet úgy ítélte meg, hogy előbb megindul a szülés, és inkább megnéz még szerda előtt.
2010. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sűrűn szeretnek látni a dokik, nem feltétlen azért..
2010. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A progi császárt nem tudja előre hozni, úgyhogy bizti nem szülsz meg szombaton.
2010. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, a gyerekkel nincs megbeszélve a programozás, így dönthet úgy, hogy hamarabb kibújik, ezért kíváncsi rád a doki. Hiába döntöttetek úgy, hogy szerdán jöjjön, ha nem akkor akar, hanem hamarabb, akkor nem vár semmilyen időpontra az a baba! Engem a vége felé már hetente kétszer megnézett.
2010. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tegnap sokat panaszkodtam neki, hogy már nem nagyon tudok mozogni, nem alszom éjjel, akkora hasam van, mint egy vizilónak, meg alig kapok levegőt. Amikor megnézte mekkora, maga is elcsodálkozott, azért gondoltam, hogy megkönyörült rajtam:D De nem élem bele magam feleslegesen....
2010. febr. 25. 10:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos hogy nem. Valószínű csak rád akar nézni. Nem a császár napján kell bemenned a kórházba, hanem előtte egy nappal be kell feküdnöd. Gyors felépülést és jó egészséget nektek.
2010. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor mondta volna, hogy vigyed a cuccod.A programozott császárt csak akkor hozzák előre, ha beindul magától a szülés.Pl. elfolyik a víz, vagy fájások lesznek.

/Z/

2010. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszikösziköszi:)
2010. febr. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!