Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárra várók?

Programozott császárra várók?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?
2011. ápr. 15. 09:47
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Senki nincs ,,kiírva,, programozott császáros szülésre??? :O

Nekem 4 hét múlva lesz!Ha persze nem kell előbb.

3. császárom,ezért lesz programozott.Nagyon tartok tőle...megint...ezt nem lehet megszokni.

2011. ápr. 16. 12:23
 2/33 anonim válasza:
Hát úgy látszik, Te vagy csak egyedül :) Mindenesetre én szorítok Neked! :D
2011. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Látom nem tolonganak válaszolni neked.Nem vagyok jelenleg kismama,de teljes mértékben átérzem a helyzeted.Kisfiam programozott császárral született 20 hónapja,de ha most állnék előtte is izgulnék.Pedig tudom, hogy zajlik a dolog,milyen lesz az első felkelés stb.Rettegnék,hogy megint nem sikerülne a spinál érzéstelenítés,és szorítanám a műtőasztalt,és a fogsorom.De hagyjuk.....,nem szeretnélek esetleg megijeszteni,ez nem gyakori dolog.

Hogy vagy?Milyen nemű babád lesz?

Sok boldogságot kívánok!Gratulálok a szép nagy családhoz!

2011. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nem sikerülne az érzéstelenítés? Nem gyakori dolog? De sajnos egyre gyakoribb!! :( Volt szerencsém átélni a 2. császárnál!Most aztán végkép be vagyok tojva!Főleg ezért...De nem akarok altatást kérni.Valami majd csak lesz velem,és nem ismétlődik meg még1x. De az az érdekes,minden doki azt mondja,milyen ritka ez....én hirtelen annyi ilyet hallottam mostanában,hogy csuda.Mit csinálnak ezek mindig rosszul?? :S

Nah majd csak túlélem ezt is valahogy,ha megint nem sikerül elzsibbadnom rendesen.

Kisfiút hordok a pocakban,3 nap múlva töltjük be a 35. hetet,tegnapi UH-n már 3084 g-ra becsülték,Bpd-je is tökéletes,91 mm.Ha netán hamarabb jönne, a méretével már nem lennének bajok.

2011. ápr. 19. 07:06
 5/33 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is programozott császárom lesz, 3. baba! Holnap megyek az első CTG-re és utána találkozom az orvosommal, remélem megtudom mikor lesz a nagy nap! Amúgy máj.25-re vagyok kiírva, de betöltött 38. héttől bármikor műthetnek. Utóbbi időben eléggé feszül a régi hegem este felé.
2011. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

nem akarok hülyének tűnni de

tényleg érdekel.

a programozott császár mit is jelent pontosan?..

2011. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ez azt jelenti, hogy nem várják meg amíg beindul magától a szülés, hanem előtte kitűznek egy időpontot és akkor születik meg a baba. Ennek valamilyen egészségügyi oka lehet, másrészt nem hétvégén este kell összecsődíteni az orvost, gyerekorvost.

Hátránya, hogy állítólag jobb ha beindul a magától a szülés, mert akkor "bestresszeli" magát a bébi, rákészül a kijövetelere, nem csak békés szunyókálása közben kapják ki.

2011. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
13 : 03 as köszi hogy válaszoltál !!
2011. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a dokimhoz,kíváncsi vagyok mire döntött.38...vagy 37. héten legyen a császár.Szívem szerint vinném a végéig..nah de nem lehet szórakozni sem.
2011. ápr. 19. 13:40
 10/33 A kérdező kommentje:

Kedves 12.26!

Akkor szinte egy cipőben járunk.Nekem is 3. baba...én Május 27-re lennék kiírva....

Nekem még nem nyilallnak az előző hegek,pedig van egy pár belőlük. :S

Te hol szülsz majd?

2011. ápr. 19. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!