Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott csaszar es kateter?

Programozott csaszar es kateter?

Figyelt kérdés

Programozott csaszarom lesz hetfon, es a katetertol (is) nagyon felek. Nalunk a korhazban erzestelenites elott teszik fel. Mennyire fajdalmas? Mennyi ideig tart mig felteszik? Es a kivetel? Az faj? Ki teszi fel? Szuleszno?

Kerlek irjatok tapasztalatokat!


Koszonom!


2015. máj. 27. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! A levétel kicsit csip, a felhelyezésre nem emlékszem azt sem tudtam kapok:) bár nekem is sürgősségi volt...

Most ugy néz ki programozott lesz... én a beöntéstől jobban parázok...

Pedig az utána lévő órák rosszabbak lesznek mint az az egy óra mig ezeken átesünk.... Nagyon rossz mikor nem érzed a lábad. :( kellemetlen.

És persze miután kiment az érzéstelenitő akkor nagyon rossz felállni, és sétálni, alig birsz kiegyenesedni... Ugyhogy attól kell a leginkább parázni hogy milyen lesz a katéter felhelyezés, vagy épp a beöntés. Ezeken sitty-sutty túlesünk és nem lesz olyan kellemetlen mint az utána lévő napok!


Ugyhogy nyugi, és sok boldogságot Nektek:)

2015. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Leginkább helyett legkevésbé:)
2015. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem kellemetlen volt, én a felfázásnál érzett "fájdalomhoz" tudnám hasonlítani. Nekem is sürgősségi császárom volt, mert első babám faros volt és elfolyt a magzatvizem. Mikor felfeküdtem kérdezte az anesztes, hogy fájásom van és azért tekergek az asztalon?. Én meg mondtam, hogy nem, csak iszonyat kellemetlen a katéter. Szóval nekem rossz volt. A kihúzástól is féltem, de azt meg sem érezte. (Amúgy tényleg sosem a császártól rettegtem, hanem a katéter felhelyezéstől. :D ) Utána kb. egy hétig még kellemetlen volt pisilni. De az én húgyúti redszerem mindig is érzékenyebb volt, szóval szerintem nem én vagyok a többség. Kitartás! A császáros fájdalom mellett ez csak egy apró kellemetlenség lesz csak.
2015. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Koszonom Nektek is h leirtatok a tapasztalataitokat! :)


Igen, bizonyara igazatok van h ez a kis kellemetlenseg el fog torpulni a csaszaros fajdalom mellett, de megis ettol is tart az ember, mint minden ismeretlentol.

2015. máj. 28. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!