Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esztergomi kórházban hogyan...

Esztergomi kórházban hogyan zajlik a programozott császár?

Figyelt kérdés

A katétert gerincérzéstelenítés előtt, vagy után teszik fel?

Műtét után rögtön a szobába tolnak, vagy őrzőben kell lenni?

Apuka ott lehet?

Babát mikor adják oda?


2015. febr. 28. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

én még nem szültem ott, csak fogok júliusban, remélhetőleg nem császárral, de mivel feküdtem bent egy hetet fél éve más okból, és láttam, hogy zajlik sok dolog, tudok pár kérdésedre válaszolni :)

Az tuti, hogy őrzőbe visznek először, ha este/éjjel szülsz, ott maradsz éjszakára, nappal gondolom meg van határozva, hány órát, ezt nem figyeltem. Viszont apukát egyből odaengedik, és hozzák a babát is, mert sokszor láttam az őrzőben újszülöttet anyával és apával :) Én úgy láttam, hogy amint anyukát elrendezték, hozzák a gyereket is. Mindez tavaly szeptemberben volt, gondolom, nem nagyon változott azóta.

2015. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem féléve császároztak. Előzőnap be kell költözni.Éjféltől már nem lehet se inni, se enni. A műtét reggelén át kell költözni az őrzős szobába, mert a műtét után álltalában 24 órát itt van az anyuka. Császár alatt az apuka a műtő előtt várhat, majd miután anyukát visszatolják ott lehet vele a szobába ameddig akar. A picit kb. félóra mulva hozzák ha nincs semmi baja. Nálunk a babán csak egy sapka és pelus volt majd egy takaroba betekerve(nyár volt) így lehetőség volt a testkontaktusra. Én mellkasomra tettem a babát és már kereste is a cicit nem volt gond a szoptatással. Nagyon ügyes volt ösztönösen tudta mit kell csinálnia. Kb. 2-3 órát velünk volt. Műtét után csak inni szabad max.szőlőcukrot javasolnak, enni csak másnap lehet. Ha letelt a 24 óra akkor lementek lifttel a gyerekágyas osztályra. Bocsi ha hosszúra sikerűlt a válaszom.
2015. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt onnantól van veled a baba végig ha már lent vagy a gyerekágyon. A császár utáni éjszakára elviszik a csecsemős osztályra.
2015. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Katéter ügyben tud valaki válaszolni?
2015. márc. 2. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még a szobában felrakja a nővér és másnap veszik ki. Spinális érzéstelenitőt a műtőben adjákbe.
2015. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!