Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korhazban valo szules es...

Korhazban valo szules es otthon szules kozott nincs valami atmenet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Utcán/mentőben szülés. az valóban átmenet
2015. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem sok. Róbert Klinikán a Praxis csoportközösségben vannak természetesség párti orvosok, ez egyfajta átmenet, hisz nincs kötött kórházi protokoll, teljesen lazán kezelik az igényeket. Nekem szimpatikusak.
2015. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát... ma már elég jó vajúdok vannak mint egy szoba úgy néz ki. a férjed,akárkid bent lehet. nem is zargatnak annyit ha minden rendben,szóval nem olyan rossz szerintem
2015. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Taxi...
2015. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha választasz egy normális, anyabarát kórházat. Nem bababarátot... Az csak egy cim, attól még sok helyen magasról leszarják a kismamákat :(

Pl. a szigetvári ilyen, 2x szültem, nyugis környezetben, háborítatlanul, még egy infúziót sem kaptam, talán ennek is köszönhetem, hogy minden jól ment, nem kellett gátmetszés sem, és bármikor szülnék egy harmadikat is.

Nekem jó volt azért a tudat, hogy ha bármi közbejön, ott a műtő, az orvosok, biztonságban éreztem magam.

2015. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:) bocsi, de nekem is kapásból az jutott eszembe, hogy a mentő, taxi, kórházi parkoló az átmenet.
2015. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!