Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? Császár után.

Mi lehet ez? Császár után.

Figyelt kérdés
Első együttlét császár után, nem fájt, nem is véreztem, de ma világos barna folyásom van, ami vagyis néha kijön ilyen kocsonyás állagban. Mi lehet ez? Nincs fertőzésem.
2015. jún. 1. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
MEnnyi idővel vagy szülés után?
2015. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 hét, már volt vizsgálat is és ott is minden rendben volt, és akkor még nem volt ez, csak tegnap próbáltuk meg először, és mára van ez
2015. jún. 1. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor múlt el a vérzésed? Én is császárral szültem. 6 hétig volt vérzésem , az utolsó 1-2, hétben barnázás, majd miután elmúlt rá pár napra ugyanilyen volt mint most neked. Tartott kb 5 napig. Nem szoptatok.Mi még nem voltunk együtt akkor. Lehet hogy amúgy is lett volna ha nem vagytok együtt.
2015. jún. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mára kórházban elmúlt 4 nap után, azóta semmi
2015. jún. 2. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:
szoptatsz? amúgy szerintem a szex miatt lehet, de normálisnak gondolnám, esetleg a nődokinak egy telefont megér!
2015. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, elment a tejem. De már a folyás sincs.
2015. jún. 5. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!