Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Baross utcai Nőgyógyászati...

A Baross utcai Nőgyógyászati Klinikára mit kell vinni a babának szülésre?

Figyelt kérdés

Ruhát, pelust, pólyát, tisztálkodási dolgokat, popsikrémet...???


Nem tudom, hogy mit készítsek össze.


2015. jún. 2. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ruhát tudnak adni (amíg az intenzíven voltam, addig kórházi body volt rajta), de jobban szeretik, ha mindenki visz magának, pelenkát, törlőt kell vinni, popsikrémet és köldökápolót adnak. A csecsemősök fürdetnek, úgyhogy fürdetőt sem kell. Pólyában vannak, abból van kórházi, szerintem már csak biztonsági okokból is azt használják, mert úgy viszik a babákat, mint én a piacon a cekkereket ;)
2015. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pelust nem szeretnek adni, nyilván nem hagyják anélkül, de azt vigyél szerintem, amikor én szültem, nem szerették a saját ruhát rájuk adni, inkább, ami nekik van, én vittem, de csak azt, amiben hazahoztuk a babákat.

pólyát is az ottanit használják.

krémet, alkoholt, hintőport mindent adtak.

én cumisüveget vinnék, ha esetleg nem jön össze a szoptatás, mert azt nem adnak. nekem is jól jött, mert az egyik kislányom nem tudom 2-3 hétig cicizni, és így lefejve oda tudtam neki adni :)

rakj be egy cumit is, max. nem használod.

ők fürdetik, úgyhogy ehhez sem kell semmi.

2015. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 2. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!