Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki mostanában szült...

Ha valaki mostanában szült ott :Dél - pestiben van 'aranyóra'?

Figyelt kérdés
Vagy ha nincs, milyen feltételekkel lehet kérni?
2015. jún. 3. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az az anyaóra? mire gondolsz pontosan? én tavaly szültem, hátha tudok segíteni de nem tudom mire gondolsz :)
2015. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocs elírtam. aranyóra :)
2015. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mikor szülés után közvetlenül (mérés meg mosdatás a babának, anyukának esetleg stoppolás) együtt vagy a babával -és sokszor apával- egy órát.
2015. jún. 4. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
igen együtt vannak. amíg engem összevarrtak, kb 40perc, addig az apjánál volt a baba, majd mind a 3an "bebújtunk az ágyba :) nekünk szerencsénk volt a nagy francia ágyas szobát "adta" nekünk a szülésznőm.
2015. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó, de jó lenne!Köszi. Azért kérdezem csak, mert sokaktól hallottam, h "elfelejtették" anyukával hagyni a babát. Akkor csak kérni kell, gondolom :)
2015. jún. 4. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hete szültem ott, szülés után velem maradt a baba legalább 1 órát. Viszont a házirendjük döbbenetes és azt javaslom, nézz utána mindennek, mielőtt mennél szülni, mert eléggé jogfosztottnak éreztem magam... A baba tudomásom szerint bármely kórház esetén VÉGIG veled maradhat, ők ezt nem így csinálják például. Egyik éjszaka kértem tápszert a babámnak, mert hiába szoptattam, 21 óra alatt nyilván nem indult be olyan szinten a tej, hogy ne ordítson szegényem éhesen, nem akartak adni, de kiköveteltem. Viszont hiába kopogtam, ők a babákkal be voltak zárkózva, nem reagáltak. Az ügyeletes valaki hívta fel telefonon őket, hogy nyissák ki, kérésem lenne, eközben a babák sírtak, senki rájuk nem hederített. Attól kezdve soha nem adtam be a picit, csak fürdetésre, azt sem szívesen. Három helyen szültem eddig, de ez az egyetlen, ahonnan felháborodva jöttem el. Elnézést, hogy ezt így megírtam, de ha tudatában vagy mindennek és a jogaidnak, akkor jobban jöhetsz ki belőle te is és a picid is.
2015. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!