Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyöngyösi szülészet VIP szoba?

Gyöngyösi szülészet VIP szoba?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, hogy gyöngyösön nem lehet a szobába látogatókat fogadni, hacsak nem a VIP szobát nem igényeljük. De az a kérdés még 2012-es volt. Most milyen árak vannak? Oda az apuka bejöhet hozzám és a babához?

Aki ott szült...tapasztalatok?



2015. jún. 6. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam a 2 ágyasba,mert az egy ágyas foglalt volt. 10000 ft/éjszaka

Bejöhetett bàrki aki jött látogatni,van kézmosó,fürdőkabin,bent van a wc is,pelenkázó,hűtő,tv,wifi

Nekem jó volt,mi direkt ezt szerettük volna hogy bejöhessen a lányunk is,meg nem hajtotta ki senki őket hogy menjenek már haza (ne órákra gondolj).

Ez tavaly volt.

2015. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi 2x irtam hogy tavaly :)
2015. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 2013 végén szültem ott, 5000ft-os VIP szobában voltunk. Bárki bármikor jöhetett, nővér csak akkor jött be ha régóta sírt a baba és fürdetéskor. Saját wc és zuhanyzó jár hozzá. Nagyon jó volt hogy pont szabad volt a szoba, remélem legközelebb is szerencsém lesz :)
2015. jún. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most adták át az új szárnyat. Állítólag bababarát szülészeti osztály. Eléggé izgisen hangzik és az elsők között lehetek akik ott szülnek.
2015. aug. 4. 18:37
 5/7 Privilage válasza:
SZiasztok. azt szeretném kérdezni, hogy a szülés is a Vip szobában történt? köszi
2015. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogy is, az a szülőszobán. A vip szoba tulajdonképpen egy full extrás kórterem :)
2016. jan. 16. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Írnál kicsit bővebben az új szülészezről, vip szobáról? Én 5 éve és 2 éve szültem ott, akkor még a régi részen. Most tervezzük a harmadik babánkat, érdekelne milyen az új rész.

2016. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!