Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, császár után meddig...

Anyukák, császár után meddig nem mennetek strandra?

Figyelt kérdés
4 hete szültem császárral. Már nem vérzek kb 1-2 hete. Ma mennénk élményfürdőbe. Belemehetek a vízbe vajon? Bár nem esek össze ha nem.
2015. jún. 8. 13:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
6 hét alapból a gyerekágy. Eszembe sem jutna.
2015. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte azért elmennék a 6hetes kontrollra ,hogy minden rendben van-e!
2015. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez csakis attól függ, hogy összeforrt-e a sebed. Bár én nem is a seb miatt aggódnék jobban, hanem még nem telt le a gyermekágyas időszak, nem véletlenül 6 hét! Hisz a fertőzésveszély nagyobb!

És még valamit nem értek: én amikor 4 hete szültem, utolsó gondolatom volt az élményfürdő. A babával addig ki van? Csak azt ne mondd, hogy őt is viszitek! Vagy hogy?

2015. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
4 hete műtöttek és már élményfürdőbe készülsz? belemehetsz! :-/
2015. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
És a baba??
2015. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
50%
Hát én biztos nem mentem volna bele. De a 4 hetes babámat is biztos, hogy semmiképp nem hagytam volna otthon.
2015. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
53%

Bár császáros szülés volt, ettől függetlenül nem csak a császáros seb állapota számít, hanem a méhszáj is. A császáros szülés közben is tágítanak a méhszájon, hogy amit nem takarítanak ki a műtét során a méhből, az távozhasson a hüvelyen keresztül. A 6 hetes kontroll alkalmával a méh, és a méhszáj állapotát is ellenőrzik császáros szülés esetén is, azaz a méh visszahúzódott e, a műtéti heg a méhen rendben van e, a külső heg rendben van e, és a méhszáj zárt e. Így én biztos megvárnám a kontrollt, mivel ha nincs minden rendben igen nagy lehet a fertőzés veszélye.

Az meg hogy hova teszed a babát, szerintem a magánügyed, nem hinném, hogy a kérdéshez tartozik, vagy akár bárki másra. :)

2015. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hat hétig tilos a szex, a sport és az ülőfürdő.
2015. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
41%

Bocs, előző vagyok, az a legjobb az egészben, hogy bár nem írtad, hova, hogyan mentek, hol lesz a baba, de egyesek már tudni vélik, hogy otthon hagytad! Te felelőtlen némber, te!

:D

2015. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
Ja, nem előző, hanem 7-es és kilences!
2015. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!