Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt inkább milyen...

Szülés előtt inkább milyen tünetek a jellemzők? Arra gondolok, hogy mit éreztetek, inkább fáradékonyságot, vagy aktívabbak voltatok? Étvágytalanság, vagy nagy étvágy?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én semmi különöset, egyiket sem a fent említettek közül.
2010. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a szülés előtti nap estéjén olyan megmagyarázhatatlan belső nyugtalanságot éreztem,fájt a hátam,a derekam,sehogy nem volt jó.Ha feküdtem nem tudtam meglelni,mi a kényelmes helyzet,igaz ehhez még hozzájárult a 40fokos kánikula(2007 Júliusában).Most várjuk a második babát,április 7re vok kiírva,de sztem csak március vége lesz abból.
2010. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én olyan voltam mint máskor. Eltekintve attól, hogy úgy feküdtem le este, hogy másnap megyünk szülni (megéreztem). Tényleg mentünk :) Szerencsére előző este, a megérzésből kifolyólag, össze volt rakva az egész kórházi pakk, le voltam szőrözve, hajam megmosva, körmöm levágva, stb... :D
2010. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Még éjfélkor a Hungárián mentem a férjemért a munkahelyére, de visszafele már úgy éreztem, hogy a kis feje a fiamnak beékelődött a nuniba. Élesen nyomta a szeméremcsontot. Azért hazavezettem, de amint hazaértünk elment a nyákdugó és a kórházba már a férjem vezetett be jogsi nélkül 4 óra múlva 150-es fájásokkal 4 ujjnyi belső méhszájjal!

És este még az érdeklődöknek a telefonba mondogattam, hogy nem érzek semmit, nem jön fiam a kiírt napon, pedig már délelőtt 10:32-kor a mellemen panaszkodott, hogy ez neki is fájt, nem csak nekem...:D

Csodálatos volt az érkezése, még mindig bekönnyezek, ha eszembe jut!

2010. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fáradékonyságot. Az étvágyam nem volt különösen nagyobb, sőt amikor már éreztem, hogy lassan lesz valami, akkor már az izgalomtól alig tudtam enni :)
2010. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem bírtam a fenekemen ülni! Mentünk ide-oda, kirándulni, csavarogni, barátokhoz, rokonokhoz, mindegy volt hova, csak menjünk. Ez volt az utolsó héten.

A szülés előtti nap hajat festettem, kimanikűrözte, pedikűröztem magam, leszőrtelenítettem. Valahogy tudat alatt készültem. Este úgy feküdtem le, hogy tudtam, nemsokára babázok. Egyszerűen nem tudom leírni, mit éreztem, biztos voltam benne. Másnap délelőtt ki is bújt a lányom...

2010. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az élménybeszámolókat, nagyon jó olvasni, engem is kiráz a hideg, ahogy olvasom, annyira jó érzés. Már nagyon nagy izgalomban vagyok. Én is azt hittem tegnap, hogy lesz valami, nagyon fáradt voltam egész nap, este már 10-15 percenként keményedett a hasam, de aztán ahelyett, hogy sűrűsödött volna, inkább abbamaradt. Ma meg már olyan vagyok, mint máskor. De egyébként ahogy ti irtátok, én is igy vagyok vele, hogy mindig megpróbálok topon lenni, hátha ma kell pont menni. Izgulok az egésztől, hogy milyen lesz, hogy indul meg. Ez már a 3. terhességem, az első kettőt úgy inditották 1 ujjnyi méhszájjal és fájások nélkül vettek fel, magzatburkot úgy repesztettek, tehát fogalmam sincs, hogy milyen az a nyákdugó, magzatvízelfolyás, rendszeres fájások. De nagyon szeretném végre átélni azt, hogy magától induljon meg és ne kelljen a megindítással járó kellemetlenségeket elviselnem. Puszi mindenkinek, jó babázást! És mégegyszer köszönöm!
2010. márc. 1. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!