Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapest Jahn Ferenc korhaz...

Budapest Jahn Ferenc korhaz csaszar tapasztalat?

Figyelt kérdés
Pontosan hogyan zajlik? Minden erdekelne...ha valakinek van tapasztalata. Nagyon izgulok es tele vagyok kerdesekkel :(
2015. jún. 18. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Műtét előtt előkészítenek egy szülőszobában, vagyis átöltözöl, infúzió, végig ctg-n vagy addig, kitöltik a papírokat is.

Aztán bejön az anesztes, bemutatkozik, elmondja mi fog történni.

Nincs sem beöntés, sem borotválás.

Utána bemész a műtőbe, megkapod a gerinc szurit, katétert, tappancsokat, vérnyomásmérőt, lefektetnek, ellenőrzik az érzéstelenítést és elkezdődik a műtét. Kiszedik a babát, megmutatják, kiviszik aztán tisztán visszahozzák pár percre, hogy megpuszilgasd.

Műtét után 6 órát fekszel az őrzőben, ott kicsit megkapod a babát és apa is ott lehet.

Kapsz végig infúziót,, fájdalomcsillapítót és néha megnyomkodják a hasad (hát az rettenetes). 6 óra után fel kell kelni, kiszedik a katétert, elküldenek mosakodni és már mehetsz a kórterembe, ahova kikérheted a babát is.

Nagyjából ennyi.

2015. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oo nagyon koszonom h leirtad! Eleg szimpatikusnak tunik igy minden az elmondasod alapjan :) . Meg egy kerdes: ez nagyjabol rutin szeru eljaras gondolom..? Tehat a leirtak kozul semmi nem fuggvenye annak h van e fogadott doki vagy nincs..?
2015. jún. 18. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia en pont most fekszem bent ikrekkel es valószínű (renelem) hogy kiderül mikor csaszaroznak majd meg...akihez jártam dokihoz az szörnyű itt nagyon aranyosak es segítőkészek...ugy vettem eszre, hogy igen rutin műtét itt a csaszar. De ha majd aktuális kesz kb 1-2 múlva szívesen leírom a friss tapasztalatokat :)
2015. jún. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt fogadott orvosom és szülésznőm is, de akinek nem volt, hasonlókat tapasztalt.

A hírével ellentétben egy kifejezetten jó kórház, legalábbis a szülészet és gyermekágyi rész is.

2015. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az orzoben vegig ott lehet apa???
2015. jún. 19. 18:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Termeszetesen orommel vennem a friss tapasztalatokat! :) Sikeres szulest neked! :) En keddre vagyok beirva csaszarra es iszonyatosan felek :/ Azt nem tudjatok h amig engem mutenek addig apa hol van? Van egy olysan szoba ahol o megkapja a picit? Az elso gyerkocot mashol szultem es ott ugy volt..amig engem stoppoltak addig o babazott :) Es ez annyira jo volt.
2015. jún. 19. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Amíg te a műtőben vagy, addig apa a műtő előtt vár, (egy amolyan előtér, ahonnan nyílik a 2 műtő) ahol majd a babát vizsgálják. Kiviszik, megnézik, megtisztítják közben lehet fotózni és megkapja apa.

Az őrzőben nem lehet ott végig, talán egy órát.

Gondolom azért, mert az őrző 5 ágyas és hogy pihenni is tudjon más is.

2015. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja ertem. Csak nem volt egyertelmu szamomra :) . De az is tok jo h egyaltalan bejohet oda meg h odaadjak ott is a babat :) Koszonom!
2015. jún. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!