Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császár volt az első...

Ha császár volt az első kettő, akkor harmadik vagy többedik baba is császáros szülés lesz, vagy a természetes szülés is szoba jöhet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 19:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem allitom magam ossze egy szakorvossal,de olvasott vagyok a temaban es nem altalanositok.Ez egy anonym oldal,ahol mindenkinek joga van leirni a velemenyet.Te leirtad a tiedet en az enyemet.Ismeretsegi koromban fordult elo sok olyan komplikacio ami elkerulheto lett volna,ha nem lett volna eloidezve.Ugy tunik nem olvastad el a cikket amit egy anyukarol linkeltem be aki 2 csm utan szult huvlyi uton.Ha csatlakozol a fb-on a Vbac oldalhoz,ott is szamos anyuka van,akik 2 csm utan sikeresen szultek s van aki kis korkulonbseggel.Nem okoskodasnak irtam le a velemenyem,de te ezt kioktatasnak veszed,pedig csak 1 velemeny es nem akarok senkit sem befolyasolni.De ettol meg teny hogy az orszagban indokolatlanul magas a csaszar arany.Az elmult 10 evben sokat emelkedett.
2016. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Igen, talán mert senki sem akar nyomorék, vagy csak kicsit is oxigénhiányos gyereket szülni!

Te meg azt nem tudod rólam, hogy bizony kapcsolatban vagyok külföldön élő gyermekorvosokkal, akik olyan országban praktizálnak, ahol kimondottan a természetes szüléseket erőltetik gazdasági megfontolások miatt. Hát hadd ne mondjam, hogy hány problémás gyermeke van, akik az elhúzódó szülések közben sérültek.

Szóval ez a császár emelkedés bizonyos mértékben érthető. Senki nem akar sérült gyereket, miután egy, vagy két gyereket vállal! Normális nő, ember nem kockáztat.

Emellett hiába vagy olvasott a témában, közel sem leszel olyan szakorvos, aki mögött sok sok év gyakorlat és tudás áll. Ebben a sok év gyakorlatban rengeteg siker és rengeteg tragédia is van. Ahhoz, hogy valaki objektívan tudjon nyilatkozni, kell hozzá ez a tapasztalat és tudásanyag.

Bizonyára nem lehetetlen két császár után a normál szülés és van olyan doki, aki ezt vállalja. Bár nagyítóval kell keresni nálunk, de nem azért, amire te gondolsz... Senki sem kockáztatja szívesen a karrierjét, a hivatását egy esetleges tragédia miatt. Mert azt gondolom nem kell ecsetelni, hogy a bevállalós anyuka lesz a legelső, aki perre megy, ha baja esik.

Mondjuk én biztosan nem akadályoznám, ha anyuka írásba adja, hogy vállalja a kockázatot.

2016. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
korház és orvos függő,lehet természetes szülés sok császár után is
2020. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!