Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Újpesti kismamák melyik...

Újpesti kismamák melyik kórházban szülnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném megtudni hogy nem e tudja valaki hogy újpesti kismamák melyik kórházba mennek szülni? Meg ha esetleg tapasztalatokkal is tudnátok szolgálni azt Megköszönném.
2015. jún. 20. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat,hogy nem a kérdésre válaszolok, de bennem két napja ugyanez a kérds merült fel, mert arra volt dogom, és az összes többi Budapesti kerületet tudom,hogy hova tartozik, de ezt meg 15.kerületet nem.
2015. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

4. kerület: [link]

15. kerület: [link]

2015. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Újpestiként a Máv kórházhoz tarozunk, ott van a Hősök terénél. Asszem összevonták, és most már a Honvéd kórház része. Nekem ott volt egy mised ab-on. Nekem rossz tapasztalataim voltak, mind az újpesti sztk-val, mind a Máv kórházzal, így én magán orvoshoz jártam, és nem is ott szültem.
2015. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Valahogy sejtettem hogy máv kórház mert a károlyiba nem nagyon láttam kiírva hogy lenne szülészet. Az sztk engem speckojerno először nagyon felidegesített, hogy minimum 3hét mire időpontot kap az ember ha gyógyszert akar iratni akkor is. Borzalmas, akkor miért sztk ha csak időponttal tudsz menni 😒
2015. jún. 22. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos időpontos, és, ha mondjuk egy sűrgős fertőzésed van, akkor sem fogadnak. :(
2015. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!