Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon sötét, barnás vérzés...

Nagyon sötét, barnás vérzés normális császár után egy héttel?

Figyelt kérdés
Eddig nagyjából minden rendben volt, szépen gyógyultam bár 5. napra elkezdtem véreset pisilni mivel valószínűleg megsértettek a katéterrel, de tőzegáfonyát szedtem és jobb lett a helyzet. Ma reggel elmentem varratszedésre, és délután aludtam egy nagyot, alvás után vettem észre hogy majdnem feketés a vérzésem. Mennyiségre nem nagy, de megijesztett a színe. Egyébként már nagyon-nagyon minimális és halványpiros volt csak. Volt ilyen valakinek? A saját nőgyógyászom szabin van, a helyettesénél voltam varratszedésen úgyhogy most őt nem tudom felhívni.
2015. jún. 22. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Még a 6. hétig szinte bármilyen vérzés normális. Azért sötétebb, mert nyilván egy alvadt vérdarab csúszott most ki.

Nekem is így volt, többször is elmúlt, elég volt egy tisztasági betét, aztán újra megindult. Kb a 6 hetes kontrollra szűnt meg teljesen.

2015. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az mondják, 6 hétig kb. minden normális.
2015. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!