Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy a császár után...

Normális, hogy a császár után nincsen őrző, hanem rögtön a kórterembe tolják a frissen operált kismamát?

Figyelt kérdés
Engem úgy otthagytak az üres kórteremben, hogy a kutya nem nézett rám egy órán keresztül... nővér hívó gomb jó messze, ital a fiókban, amit nem értem el...csak úgy végigfutott bennem, hogy mi lett volna ha bármilyen komplikációm van... mert senki nem segített volna. Arról nem is beszélve, hogy aznap délután már érkeztek szobatársak, akiknek jó sok látogatójuk volt a pici szobában. Én egy lepedővel letakarva mozdulatlanul a látogatók hada meg mellettem...
2014. nov. 23. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem normális! Sajnálom, hogy így magadra hagytak. A látogatók meg... végképp felháborító. Remélem nem hagyott benned nagyon mély nyomot ez.

Jó egészséget Nektek!

2014. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Én 24 órát az őrzőben töltöttem, utána mentem a kórterembe, oda pedig egyáltalán nem jöhettek be a látogatók.
2014. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
János kórházban szültem és velem is ez volt. Kórterembe vittek, de azért foglalkozott velem a nővérke, rám nézett időnként. És az első pár órában ott volt a férjem is. Ez melyik kórház volt?
2014. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A korterembe nalunk sem johet be senki. Sot, meg a folyosora sem. A betegnek kell kimenni egy eloterbe, csak odaig johetnek a latogatok. A babat is csak uvegen keresztul nezhetik meg. Nalunk sincs orzo, rogton a korterembe tolnak. A gombot odaadta a nover a parnam ala, hogy elerjem, ezenkivul pedig kb. 10 percekent benezett, itatott szivoszallal stb. Sima allami korhaz. Szerintem sem normalis, ahogy nalatok csinaljak. Melyik korhaz?
2014. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is kivosznrk ha nincs hely a szülőszobán, nincs örző. De mindent odakészìtenek és sokszor odajönnek, gyógyszet, infúzió miatt.
2014. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is kitoltak korterembe de mi egyszerre rengetegen voltunk szulni es 4 csaszar volt... futoszalagon ment...

en extrem verszegeny voltam mutet elott kaptam vert, mutetre hoztak mar vert, mert kellett...

noverhivo messze inni csak kesobb lehetett joval...

ha ertem volna, hogy baj lett volna ugyis kiabalok mig meg nem hallja valaki

2014. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott egyből kórterembe kerültek a császárosok, de voltak külön császáros meg nem császáros kórtermek, mind 3 ágyas. És látogatók egyáltalán nem jöhettek be.
2014. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
* ha ereztem volna
2014. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
János kórház.... sajnos hanyag nővért fogtam ki, mert az infúzióm is lefolyt már, mire bejöttek... csak azt hallottam, hogy az éjszakás nővér, aki észrevette, hogy otthagytak morog odakint nem kicsit...
2014. nov. 23. 15:52
 10/15 A kérdező kommentje:
A férjem a babával volt addig fent, azért nem tudott hozzám jönni.
2014. nov. 23. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!