Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gáz manapság ingyen...

Mennyire gáz manapság ingyen szülni (és terhesgondozásra járni)? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Első gyereknél fogadott orvosom volt, minden szupi volt, csak jelenleg nem vagyunk abban az anyagi helyzetben, hogy így legyen megint és nagyon félek, hogy bánnak a TB alapon szülőkkel?

Amúgy a Flór Ferenc kórházhoz tartozom, előzőt a Honvédban szültem.


2015. jún. 25. 23:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Persze,arra vagyunk irigyek,hogy nem tudtál orvost fogadni,valószínű...
2015. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Wiky93 ***** válasza:

Kedves 20/21, adom a véleményed, akár csak én írhattam volna :)

Nem értem miért lettem lepontozva.. Nem értem sajnos, de hát ez van, ilyenek a hiper szuper anyucik :)

Ráadásul ott szültem ahol a kérdező fog, csak jót írtam..

2015. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hú ezt én sem értem, meg nem is pontozok soha. De nem hinném,hogy bárki azért lenne irigy, mert ügyeletesnél szültél.
2015. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha jó szakemberhez kerülsz, az jól fog dolgozni akkor is, ha egy fillérre se számít tőled. Normális lelkű ember sikerre törekszik, neki pedig az egészséges újszülött és az egészséges anya jelenti a sikert.

Hogy aztán ki mennyire képzett, figyelmes, ügyes, milyen szakmai elveket vall, az más kérdés. persze vannak abszolút egyértelmű hibák, de sok esetben nem egyértelmű a helyzet, többféle döntés is helyesnek (vagy tragikusnak) bizonyulhat. Az a nehézség, hogy egy bizonyos gyereknél sose lehet megtudni, mi lett volna, ha adott pillanatban másképp döntünk. Engedünk még egy pár napot a túlhordásban, és utána spontán szüléssel egészséges baba születik: hurrá, éljen a természetesség. Ugyanez, de a baba aspirálja a meconiumos magzatvizet, tüdőgyulladás, lélegeztetés, aggodalom, nem marad-e vissza valami tartós ártalom: felelőtlen orvosok, nyilván senkinek se volt sürgős, hogy megszüljön az anyuka.

Szülésindítás, mert betöltötte a 41. hetet: fájásgyengeség, császármetszés szövődménnyel vagy anélkül. Siettették, mert a fogadott orvos el a kart utazni, (vagy az ügyeletes hazamenni). Esetleg az indított szülés simán lezajlik és mindenki boldog...

Akkor most ki a jó szakember?

2015. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!