Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges valahol Budapesten...

Lehetséges valahol Budapesten ingyenesen pszichológushoz járni?

Figyelt kérdés
Vagy pszichiáter is jó, korábban jártam ahhoz ingyenes, nem gyógyszerezett, de nem volt igazán szimpatikus, nem tudtam előtte megnyílni, ezért keresnék valaki mást.

2014. aug. 4. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy igen jó barátod a legjobb ingyen pszihológusod! Egyébként lehetséges, idézlek:


"Lehetséges valahol Budapesten ingyenesen pszichológushoz járni?


Vagy pszichiáter is jó, korábban jártam ahhoz ingyenes, nem gyógyszerezett, de nem volt igazán szimpatikus, nem tudtam előtte megnyílni, ezért keresnék valaki mást."


ahol 1 leledzik, ott több is található! keresgélj!

2014. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hektorr7 ***** válasza:

A barátok nem pszichológusok mert elfogultak. Egy pszichológus/pszichiáter elfogulatlan képes objektíven nézni az illetőt és a hozzá fordulónak szakszerű segítséget képes nyújtani!!


Egy barát elfogult. Ingyenes és normális pszichológus nincs sajnos csak nevelési tanácsadóban esetleg de az sz*rt sem ér és csak 18 éves korig járhat hozzá az ember. Ami sztk-ban van pszichológus na arról inkább ne is beszéljünk. Sztk-s pszichológusok lusta disznók

2014. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen aki nem találta meg a terapeutájával a közös hangot ami alapkövetelmény a gyógyulásodat illetően.

A TB.-s pszichológusok között is van a szakmáját szerető remek szakember és mint mindenhol az élet minden területén van olyan aki csak a megélhetését látja benne. Ő fizetős magánrendelésen is nem téged tartana szem előtt hanem a pénzed. (érdeklődj a területileg illetékes pszichiátrián és jegyeztesd magad elő). Nagy a TB.s betegforgalom!

2014. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!