Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy még beindul...

Lehet, hogy még beindul természetesen?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 41. hetet, szinte semmi fájást nem éreztem eddig, maximum olyat, ami annyira gyenge, hogy én is kételkedem benne, hogy beképzelem-e. A méhszájam 2000, zárt volt szerdán. A doki azt mondja, ha a szívhang, stb. rendben van, várunk még jövő péntekig az indítással, mivel az indított szülésnél 50 % esély van a császárra, és elkerülnénk lehetőség sz. Más is volt így? Beindulhat akármikor, vagy ha nem érzek semmit, akkor reménytelen?

2015. jún. 26. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első indult spontán, a másik kettő indítás volt. De a jó hírem az, hogy egyik sem lett császár :)
2015. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam sem volt semmi, zárt voltam, fájás nulla. Nekem nem indult be magától sajnos. 41. héten indították és császár lett, mert fél nap utàn sem tágultam.

Viszont ismerősi körömben ezzel egyedül voltam így. A többieknél bejött az indítás, nem lett császár.

Ja és mèg beindulhat magától akár jövőhét péntekig. Hátha.

2015. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és voltak előjelek? vagy anélkül is indulhat még??
2015. jún. 26. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Anélkül is akármikor beindulhat.


Engem már a terminuson befektettek, 40+3-ra indítottak, és császár lett, mert nem forgott be rendesen a baba, a nyakán volt a köldökzsinór - feltehetően ezért nem nagyon akart elindulni a szülőcsatorna felé. Velem együtt 40+5-re indítottak egy ismerőst, ő hüvelyi úton szült.

2015. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akármikor beindulhat. Lenyomod itt az entert és elfolyik a víz :)))) Csak lazíts, minél nyugodtabb vagy, annál jobb! Az indítás tényleg elég jó eséllyel végződik császárral, mert már beleavatkozás a természet folyamatába. De még ekkor is lehet sikeres, szóval fel a fejjel! A legfontosabb: nemsokára babázol! :)
2015. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekelne:

Nem indult be, 42. hét végén indították, 1,5 zacskó oxitocint kaptam, reggel 6 -tól délután 5-ig vártak, enyhe, néha közepes fájásaim voltak, dolgoztunk rendesen, de semmi nem történt, annyira sem nyílt a méhszájam, hogy a burokrepesztőt bevezessék. Így sajnos császárral született az amúgy teljesen egészséges ép csodaszép kisfiam 3880 g-mal és 53 cm-rel. A császármetszés viszont egy borzalom, ha engem kérdeztek, minden rám és a gyerekre vonatkozó körülményével együtt, főleg persze egy ilyen nap után.

2015. júl. 14. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!

Hát igen...az indítás nem mindig válik be. :(

Viszont van egy egészséges babád, és ez a lényeg!:)

Szép babázós korszakot kívánok!

2015. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!