Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudtok ajánlani amitől...

Mit tudtok ajánlani amitől gyorsan beindul az anyagcsere, Természetesen mozgás, rengeteg folyadék mellett?!

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 18:38
 1/8 anonim válasza:
Zöld tea.
2010. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is zöld tea,rostosabb étkezés,sok víz:))
2010. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi most olvastam a rengeteg folyadékot:)))
2010. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
napi többszöri evés(5-6) kis adagok. és a reggeli kávé :)
2010. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok rostot kell enni, illetve hát többet, mint mondjuk amennyit az átlag ember eszik egy nap.

A gabonafélék közül azokat kell választani, amelyekben több a rost.

Búzakorpa, zabkorpa, szezámmag, lenmag. Ezek mind nagyon hasznosak ilyen téren.

2010. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zabpehely, ananász, citrusok-grepfruit, almaecet,eper, mályvatea, zöldtea, rozs,lenmag, szezámmag,brokkoli,minden ami csípős ha bírod.
2010. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én ezt a SZÜZTEA kapszulát ettem, de nem fogytam tőle. hosszú távon nem lehet használni, mert állandó WC közelség kell. A bőröm nagyon szép lett. Azt hiszem méregtelenít, kipucol az biztos....
2010. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az anyagcserét nem lehet "beindítani", mert ha nem működne, akkor már nem élnél. Egyél rendesen, sok zöldség, gyümölcs, húsok, gabonapelyhek, magvak, tejtermékek, stb.. Igyál eleget, de ne "rengeteget" mert az hülyeség. 3-4 liter max, de ha extrém módon izzadsz, akkor igény szerint. Egyébként felesleges.
2010. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!