Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 32 hetes kismama...

Mit tegyek? 32 hetes kismama vagyok es valószínűleg hányós, hasmenéses vírust kaptam el. Inkább csak öklendezek, nem hányok, a hasam megy, de már 6. napja tart és a közérzetem sem a legjobb. Háziorvoshoz menjek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iszok sok folyadékot , meg esténként főtt krumplit eszem.
2014. márc. 23. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkepp kerj orvosi tanacsot hogy mit lehet ilyenkor. En hasmeneskor bolus astringenst es Protexint szedtem, neha nospat. Nem tudom ezeket lehete terhesen, de szerintem a kiszaradas rosszabb neki.
2014. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hányszor kell menned hasmenéssel a mosdóba 1 nap alatt?
2014. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vicc: igyál egy kis házipálinkát. Kicsitöl babának nem lesz baja, téged meg fertőtlenít + protexin.
2014. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már eddig se ártott volna elmenni az orvoshoz. Én kb ennyi idősen kaptam el egy hasonlót, 1,5 napig voltam rosszul, de nekem minden tünetem volt. Probiotikumot adott az orvos, mást nem. Menj el, 6 napi hasmenésre már lehet, hogy kellene valami gyógyszer. Probiotikumot mindenképp szedj!
2014. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap már mindenképpen megyek orvoshoz, mert nagyon rosszul érzem magam, nagy levegőket veszem, majd behanyok .....enni sem bírok , mar erőltetem egy kis kekszet, h legyen vmi a gyomromba ...
2014. márc. 23. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!