Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznők a Sote I- en?...

Szülésznők a Sote I- en? (Baross u. Bp. I. Számú női klinika) Kit ajánlotok, és kit nem? Fogadott szülésznőnek mennyit adtatok?

Figyelt kérdés
Első szülésnél csak fogadott orvosom volt, nem tudtunk nagyon sok pénzt adni, 40 e Ft-ot. Az akkori szülésznő ügyeletes volt, nem tudott sokat foglalkozni velem, bár kedves volt. Nehéz szülés volt, és most is veszélyeztetett vagyok, nehéz szülés várható. Így most mindenképpen szeretnék fogadni. Olyan szülésznőt keresek, aki akkor is lelkes, segítőkész, ha nem tudunk neki ' sokat' fizetni ( 20 e Ft körül). Privát üzenetet is szívesen fogadok. Ha vkit kifejezetten nem javasoltok, miért?

2015. júl. 6. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kovàcs Fruzsina egy tündèr :)
2015. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Csongrádi Annamáriánál szültem, és nagyon meg voltam vele elégedve. Egy tünemény kis nő, és azt sem tudta mit csináljon velem. Ott volt velem végig, talán 2-szer ment ki 10 percre, de amiben csak tudott segített. Mi 30000 ft-ot adtunk neki. Nem mondott tarifát, hanem az orvosomat kérdeztem meg, hogy mi a szokás.
2015. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Velük hogy lehet felvenni a kapcsolatot, az ambulancián megadják az elérhetőségüket? Mikor szokás őket felkérni hány hetes terhességnél? Ha tudtok még más lelkiismeretes szülésznőt, akkor szívesen olvasnék róluk.
2015. júl. 9. 20:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg mesélnétek egy picit bővebben az említett szülésznőkről? Végig veletek volt, sokat segített számotokra, hogy fogadott szülésznőtök volt?
2015. júl. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!