Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni Klinikán császár...

A debreceni Klinikán császár után rád teszik a babát vagy csak oda viszik, hogy megnézd? Apa bent lehet? Ha nem, megmutatják neki üvegfalon keresztül? Ha nem emelheted a fejed 12 órán át, mit tudsz tenni a gyermekeddel?!

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, akinek hiteles forrása van a témáról, kérem, segítsen! Az első gyermekemet spontán szültem, minden tökéletes volt, szülés után egy órával a babával a karomban sétálgattam egész éjjel, annyira fel voltam dobva, hogy nem tudtam elaludni, pedig este 8-kor született. Most mindenképpen császár lesz, sajnos, agyilag már elfogadtam, lelkileg még nehezen megy...

2015. jún. 14. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

"Most mindenképpen császár lesz, sajnos, agyilag már elfogadtam, lelkileg még nehezen megy..." - azért bele ne betegedj ekkora traumába! :D

Apa nem lehet bent, mert orvosi műtét. Csak az ajtón kívül várhat. Születés után akár a kezében is tarthatja.

2015. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Apa üvegfalon keresztül vègignè5heti, persze nagy rèszben csak azt làtja hogy zöld köppeny mögött matatnak rajtad :-)

A többit nem tudom mert nekem 29 hètre született, így nàlunk odahoztàk, felmutatàk ès rohantak is vele az inkubàtorba.

2015. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha azt olvasom, hogy "nagyon aggódom", nincs pofám odaírni, hogy "bele ne betegedj ebbe a traumába". Én nem tudom, te ki vagy igen kedves első, de ha csak ilyen primitív hozzászólnivalód van, inkább főzz egy jó ebédet a családodnak... Képzeld, én nem úgy kezelem ezt a kérdést, hogy ha lehet, még fizetnék is, hogy műtsenek... Egyébként pedig számos kórházban ott lehet az apa az anya fejénél. Sokat segítettél...
2015. jún. 14. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Mivel az orvosod úgy döntött, hogy így a biztonságosabb mindekettőtökenk, akkor ebből mit kell ekkora világfájdalmat kreálni, Te Ősanya!

Hivatalosan nem lehet ott az apuka - mégegyszer mondom - mivel egy orvosi műtétről van szó!

2015. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó, most már tényleg hagyjuk már ezt az "Ősanyázást", te szegény, más szavait majmoló, egyszerű asszony... Találj már ki valami egyedibbet vagy esetleg a helyzethez illőbbet... Te, látom nem vagy egy igazi "Ősanya" típus, csakhogy a kedvenc átvett jelződet hangoztassam. A műtét utáni állapotokról érdeklődtem volna alapvetően, de nem a magadfajtától kell erre választ várnom, már látom. Akár le is léphetsz másokat zaklatni...
2015. jún. 14. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre felénk , nem lehet bent apuka. De egyből neked, aztán neki viszik mutatni a babát megy vele mikor mérik stb.. viszont aztán viszi hozzád. :-) a császárt megértem én is félnék a mütéttől de minden rendben lesz , ne aggodj, én sem szeretném , h császár legyen rettegek h vágjanak, de ki tudja mi lesz. 36hkm szép szülésélményt ismét neked!
2015. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!