Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mi a tapasztalata?

Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Masodik babankat varjuk. Lanyom 13 ora vajidas utan szuletett meg termeszetes uton. Most mire szamithatok? Most is ilyen hosszu lesz? Nektek hogy volt?
2015. júl. 6. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem, az első baba 24 óra vajúdás után született meg. Nagyon bíztam benne, hogy a második nem fog ilyen sokáig tartani, na hát másodszor 26 óra volt :-D Tervezünk harmadik babát, szörnyen kíváncsi leszek, mennyit fogok vajúdni vele.
2015. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat nalam az elso masfel ora volt, a masodik fel ora (ebben nincsenek benne a joslok, amikkel otthon voltam, de az is csak par ora volt, es kozel sem olyan erzes mint az igazi:)). Ez az ido, amit irtam, a fajdalmasabb reszet jelentette az egyujjnyi tagulastol (ahol burkot repesztettek) a tolo fajasok erkezeseig tartott, a kinyomas mindkettonel kb. 5 perc volt. Mindkettonel volt gatmetszes is, sot a masodiknal a gyorsasag miatt repedtem is. Borotvalas es beontes nem volt egyiknel sem.

Szoval nekem az elsohoz kepest a masodik gyorsabb volt es konnyebb, de a tobbi szuleshez kepest mar az elso is extra konnyu es gyors volt! Epedve varom, hogy par het mulva a harmadik hogyan erkezik.

2015. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első 12 óra, második 6, harmadik baba 10 óra alatt lett meg.
2015. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!