Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mesélnetek nekem a szulesrol?

Mesélnetek nekem a szulesrol?

Figyelt kérdés

Ugy ertem mikortól kell kórházba rohanni? Mik azok az 5 perces fajasok? Mi a különbség a vajuldas es nyomó fajas között es ilyesmiket:)

Meg valami. Mitől függ hogy valaki nehezen vagy könnyen szül? Ugy hallottam a medence csont vagy ilyesmi vagy ez nem törvényszerű? Koszonom a valszolat!



2015. júl. 8. 21:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy kepzeljem el a burok repeszest? Milyen mikor elfolyik a magzatviz? Bocsi a sok kérdésért csak kiváncsi vagyok es magán személyektől nem cikkekből akarok tájékozodni :)
2015. júl. 8. 21:12
 2/9 anonim ***** válasza:

Szabályosan 5 percenkènt jönnek szünet 5 perc múlva megint.


Vajúdás inkább mensi görcs de szorozva sokkal derèkfájás, tolófájás mintha nagywc-ni kellene.


Sokmindentöl függ.

2015. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Burokrepesztes: felnyulnak egy kampos, hegyes műanyag eszközzel és megvágják. Egyáltalán nem fáj, a víz elfolyása meg olyan mint amikor a mensikor folyik belőled a friss vér. Egyáltalán nem érezni semmit. Max az orvos kezét, nem rosszabb mint a nőgyógyászati kenetvétel.
2015. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk a burokrepesztés is állati kellemetlen volt, de ezek szerint van, aki nem is érzi.
2015. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi válaszokat. Olvastam es hallottam róla hogy akinek nem indulnak be a fajasok be kötik az oxicilint. Az mas mintha magátol indulna be?
2015. júl. 8. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

oxicilin, nyomófájás...atyaég....:DD


Kérdező, előbb talán mégis el kéne olvasnod pár cikket...

2015. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OXITOCIN. A telefonom automatikusan átírta :)
2015. júl. 8. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam és szülés után kaptam oxit, mert császár után kevesebb termelődik belőle a szervezetben mint rendes szülésnél, azt hiszem, segít, hogy összehúzodjon a méh. Hát baromi kellemetlen volt. Nem elég, hogy császár után amúgy is fáj az ember alhasa, hisz felvágják a méhed, hasfalad, bőröd, mindent még az oxi is előidézi a jó kis erős menzi szerű görcsöket. Mikor másodszor jöttek, hogy adnak még egy kis oxit, próbáltam egyezkedni, hogy nem kérek többet, nem hallgattak rám :-)
2015. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kaptam oxit. Rám egyáltalán nem hatott. 2 órán keresztül csepegtették belém és csak annyit éreztem mintha jól berúgtam volna valami töménytől. Kb 10 perccel a levétel után már ki is ment belőlem az összes hatása, már ami volt. Ezután toltak be a műtőbe. Azt hiszem mindkettőnk szerencséje volt a dolog, mert 5 orvosból 4 azt állította befordult a gyerek, közben meg átlósan volt elfordulva a feje a jobb combom felé. Bele sem merek gondolni mi lett volna, ha elindul valami...
2015. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!